Stylowe wnętrza na decorner.pl

Jak oryginalnie i z pomysłem urządzić mieszkanie? Jakie są najnowsze trendy w światowej architekturze wnętrz?  Miłośnicy dizajnu i aranżacji znajdą odpowiedzi w nowym serwisie decorner.pl.

Drewniana wanna w łazience, luksusowa pościel od Arkadiusa za 7 tys. złotych w sypialni czy może przepiękna drewniana garderoba rodem z „Opowieści z Narnii”? Decorner.pl  to portal dla osób, dla których liczy się nietuzinkowy, estetyczny a przy tym funkcjonalny wystrój. Obok zupełnie „odjechanych” pomysłów na urządzenie mieszkania, w serwisie zamieszczone są też porady jak skromnie, ale gustownie i z klasą zaaranżować jadalnię czy pokój dzienny.

W serwisie można podziwiać dzieła najwybitniejszych projektantów i dizajnerów, chociażby Karima Rashida i Philipa Starcka. Decorner doradzi jak urządzić kącik do grillowania w stylu rustykalnym, jak zyskać dodatkową przestrzeń w garderobie czy jak własnoręcznie rzeźbić w bukszpanie.

Swoim użytkownikom decorner.pl oferuje także specjalną strefę – Klub Decornera. Zarejestrowani klubowicze mają dostęp do ekskluzywnych treści, indywidualnych porad fachowców i dodatkowych funkcjonalności.  Rejestracja w Klubie jest bezpłatna.

Decorner.pl został zaprojektowany i wykonany przez wrocławską agencję interaktywną LAMA MEDIA.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry