Jak z sukcesem otworzyć sklep internetowy? [książka]

Katarzyna Ryfka-Cygan jest autorką książki „Kobieta wkracza w eCommerce. Otwórz z sukcesem sklep internetowy” przeznaczonej dla osób szukających wiedzy o biznesie w internecie. Dla naszych Czytelników mamy dwa bezpłatne egzemplarze.

okladka2Książka jest pozycją głównie dla początkujących szukających zarówno inspiracji, porad jak i odpowiedzi na pytania. Książka porusza zagadnienia z wielu obszarów – od pomysłu przez przygotowanie biznesplanu do ciekawych historii. Nie zabrakło też  osobnego rozdziału poświęconego pokonywaniom trudności.

Książka przeznaczona jest nie tylko dla kobiet szukających nowych rozwiązań – z pewnością wielu mężczyzn znajdzie tu też sporo rad dla siebie. Znakomitym ćwiczeniem zaproponowanym przez autorkę jest próba odpowiedzi na kilka pytań ważnych pytań:

  • jaki mamy budżet i jakie produkty chcemy sprzedawać
  • dlaczego chcę otworzyć sklep
  • co będzie wyróżnikiem sklepu?

Książkę „Kobieta wkracza w eCommerce. Otwórz z sukcesem sklep internetowy” można nabyć na stronie kobietawecommerce.pl

Dla naszych Czytelników mamy dwa egzemplarze w wersji elektronicznej – wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego chcę otworzyć sklep internetowy?” i przesłać je na adres skozak@e-biznes.pl. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy – na odpowiedzi czekamy do środy, 22 października, do godziny 14:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się e-mailowo.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry