Superceny na domeny: .in .mobi .asia .tel .me (art. spons.)

Opublikowano: 28 lutego 2011. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi:

W serwisie Domeny.pl rozpoczęła się wielka promocja cenowa na domeny: .in, .mobi, .asia, .tel., .me. Ceny zostały obniżone nawet o 70 procent.

Po bardzo udanej sprzedażowo obniżce cenowej na domeny .co, przyszła pora na kolejne światowe domeny – .in, .mobi, .asia, .tel., .me. Teraz w Domeny.pl jedną z tych domen można kupić już za 19,95 zł netto. Promocja cenowa jest jednak ograniczona czasowo. Kliknij poniższy obrazek, aby zobaczyć ofertę.

Superceny na domeny: .in .mobi .asia .tel .me (art. spons.) 1

Pamiętaj, usługa Hurtowa rejestracja domen pozwoli zarejestrować większą ilość domen na raz. Wprowadzony mechanizm umożliwi wpisanie do 100 domen oddzielonych przecinkiem lub w postaci listy (bez http://) i zarejestrowanie ich. Zobacz – Hurtowa rejestracja domen.

Sylwester KozakSuperceny na domeny: .in .mobi .asia .tel .me (art. spons.)

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.