SUPERMEDIA Interactive powiększa dział Client Service

Opublikowano: 6 sierpnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Do zespołu SMI dołączyła Wioletta Dudek. Będzie pracować jako New Business Manager. Jej głównym zadaniem będzie rozwój sprzedaży produktów i usług SUPERMEDIA Interactive.

Do jej obowiązków będzie należeć analiza rynku oraz prowadzenie procesu pozyskania nowych klientów (przygotowanie ofert i prezentacji, negocjacje handlowe, obsługa zapytań ofertowych).

„Rynek rozwiązań internetowych i mobilnych, na którym działa SUPERMEDIA Interactive, wymaga umiejętnego rozpoznania potrzeb klienta i przygotowania profesjonalnej oferty, odpowiadającej jego oczekiwaniom. Dobry manager musi przede wszystkim nauczyć się słuchać. Wioletta to potrafi i posiada duże doświadczenie w budowaniu relacji z klientami biznesowymi. Sądzę, że szybko wdroży się w nowe obowiązki. Jako osoba pogodna, otwarta, poszukująca nowych wyzwań, doskonale pasuje do naszego zespołu.” – mówi Anna Kopczyńska – Kierownik Działu Client Service SUPERMEDIA Interactive.

Wioletta od 2005 roku jest związana zawodowo z rynkiem B2B. Przez ostatnie dwa lata pracowała jako konsultant w Dziale Rozwoju Biznesu w Grupie Konsultingowej Trio Management.

Dział Client Service, SMI planuje dalsze rekrutacje.

Hanna LaskowskaSUPERMEDIA Interactive powiększa dział Client Service

Podziel się!

O autorze

hania