Suportio: wsparcie dla fanów marketingu wielopoziomowego

Pomoc managerom marketingu wielopoziomowego (multi-level marketing) i sprzedawcom bezpośrednim to główne zadanie jakie stawiają przed sobą twórcy serwisu Suportio. Poprzez różnego rodzaju narzędzia i elementy społecznościowe chcą rozwiązywać problemy związane z komunikacją w obrębie ich pracowniczych struktur oraz z budowaniem wizerunku w internecie.

suportioSuportio oddaje w ręce swoich użytkowników szereg narzędzi. Są wśród nich współdzielony kalendarz, ogłoszenia, wizualizacje struktur itp. Innym narzędziem jest prywatna strona internetowa, pozwalająca zadbać o swój wizerunek w internecie i pozyskiwać nowych managerów i klientów. Serwis ma być także miejsce gdzie pracujący z tej branży znajdą podobnych sobie oraz będą mogli skorzystać z wiedzy zebranej w czytelni (artykuły, aktualności).

Przygotowania do uruchomienia serwisu rozpoczęły się w czerwcu ubiegłego roku. Ostatecznie Suportio wystartowało pod koniec marca.

Jak przekonują twórcy, w ciągu pierwszych dni Suportio odnotowało pojawienie się przedstawicieli wiodących firm marketingu wielopoziomowego i sprzedaży bezpośredniej.

Jaki pomysł biznesowy mają twórcy serwisu?

Zdywersyfikowany model biznesowy. W przyszłości planujemy wprowadzenie symbolicznych opłat za niektóre narzędzia (głównie za te, które są w przygotowaniu), pośrednictwo w sprzedaży produktów i usług, dyskretna reklama – tłumaczą.

Suportio ma stać się miejscem pracy tej grupy zawodowej, ma konsolidować ją jako społeczność i dostarczać im wiedzy.

suportio.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry