Świat Książki z Adv.pl

Świat Książki w związku z rozwojem kanału sprzedaży on-line, powierzył prace consultingowe agencji interaktywnej Adv.pl. Na mocy podpisanej umowy Adv.pl odpowiedzialna jest za opracowanie analizy funkcjonalnej księgarni internetowej www.swiatksiazki.pl.
Celem analizy jest przedstawienie rekomendacji dotyczących serwisu sklepowego, realizujących cele biznesowe wydawcy. Wynikiem prac będzie również szczegółowy raport na temat wykorzystania poszczególnych funkcji platformy e-commerce IBM WSC 6.0 do realizacji funkcjonalności opisanych w analizie rozwoju.

„W ramach rozwoju systemu sprzedaży planowany jest istotny rozwój funkcjonalności aktualnego rozwiązania księgarni klubowej i pozyskiwania nowych klientów, przy maksymalnym wykorzystaniu standardowych możliwości oprogramowania IBM, które posłużyło do budowy platformy e-commerce”. – mówi Piotr Mazurkiewicz – szef projektu. „Głównie chodzi tu o wykorzystanie funkcjonalności z zakresu marketingu (rekomendacje, up-selling) i merchandisingu, które stymulować będą wzrost sprzedaży i odwiedzalność serwisu”.

www.swiatksiazki.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top