Świąteczna ramówka 4fun.tv

W nadchodzące święta 4fun.tv pokaże widzom specjalne gwiazdkowe edycje popularnych programów. W Wigilię na antenie stacji zagoszczą znane świąteczne hity a prezenterzy i Gwiazdy przemówią ludzkim głosem. Zmieni się też logo, oprawa bloków reklamowych i zwiastuny programów.
21 grudnia 4fun.tv wyemituje szczególne wydanie Koncertu Życzeń, w którym każdy będzie mógł stać się Św. Mikołajem. Widzowie 4fun.tv będą składać swoim najbliższym świąteczne życzenia i dedykować ulubione piosenki. W programie zagoszczą najgorętsze hity z czołówek notowań, ulubione świąteczne klipy i rzadko emitowane perełki. Specjalny mix teledysków dla wszystkich, chcących sprawić bliskim oryginalny świąteczny prezent muzyczny zaprezentują Iwona Rejzner i Kędzior.

Będzie też specjalny program świąteczno – sylwestrowy Top 50 Muzyczne Odliczanie. W przygotowanej przez 4fun.tv na powitanie Nowego Roku liście zaroi się od najpopularniejszych utworów 2007 r. Największe muzyczne hity zostaną uzupełnione życzeniami od polskich gwiazd muzycznych i filmowych. 4fun.tv na pewno nie pozwoli swoim widzom zasnąć, gwarantując najlepszą zabawę i szaleństwo do bladego świtu.

Na wszystkich widzów stacji czekają również specjalne gwiazdkowe konkursy i prezenty. Jednym z nich będzie interaktywne Koło Fortuny, w którym widzowie zgadując hasła będą otrzymywali od Świętego Mikołaja świąteczne prezenty.

Zmiany nastąpią też w samej oprawie programów i całej ramówki stacji. W górnym ekranie pojawi się specjalne, świąteczne logo 4fun.tv, a bloki reklamowe i zwiastuny wszystkich programów będą miały specjalną wigilijno – sylwestrową oprawę. 31 grudnia na ekranie pojawi się zegar, który będzie odliczał czas pozostały do przywitania Nowego Roku. Przez cały okres świąteczny największe polskie gwiazdy będą składały widzom 4fun.tv specjalnie na ten okres przygotowane życzenia.

Program:
21 grudnia – Koncert Życzeń
25, 26 grudnia – Świąteczne wydanie Chcesz Masz
25-26, 30-31grudnia – Top 50 Muzyczne Odliczanie

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry