Świąteczne 4fun.tv

W nadchodzące święta 4fun.tv pokaże widzom specjalne gwiazdkowe edycje popularnych programów. W Wigilię na antenie stacji zagoszczą znane świąteczne hity a prezenterzy i Gwiazdy przemówią ludzkim głosem. Zmieni się też logo, oprawa bloków reklamowych i zwiastuny programów.
21,23,28,30 grudnia 4fun.tv wyemituje szczególne wydanie Koncertu Życzeń, w którym każdy będzie miał szansę zostać Mikołajem. Widzowie 4fun.tv będą składać swoim najbliższym świąteczne życzenia i dedykować ulubione piosenki. W programie zagoszczą najgorętsze hity z czołówek notowań, ulubione świąteczne klipy i rzadko emitowane perełki. Specjalny mix teledysków dla wszystkich, chcących sprawić bliskim oryginalny świąteczny prezent muzyczny zaprezentują Iwona Rejzner i Kędzior.

Kolejną niespodzianką będzie specjalny program świąteczno – sylwestrowy Top 50 Muzyczne Odliczanie. W przygotowanej w kooperacji z CGM liście zaroi się na powitanie Nowego Roku od najpopularniejszych utworów 2007 r. Największe muzyczne hity zostaną uzupełnione życzeniami od polskich gwiazd muzycznych i filmowych. 4fun.tv na pewno nie pozwoli swoim widzom zasnąć, gwarantując najlepszą zabawę i szaleństwo do bladego świtu.

Zmiany nastąpią też w samej oprawie programów i całej ramówki stacji. W górnym ekranie pojawi się specjalne, świąteczne logo 4fun.tv, a bloki reklamowe i zwiastuny wszystkich programów będą miały specjalną wigilijno – sylwestrową oprawę. 31 grudnia na ekranie pojawi się zegar, który będzie odliczał czas pozostały do przywitania Nowego Roku. Przez cały okres świąteczny największe polskie gwiazdy będą składały widzom 4fun.tv specjalnie na ten okres przygotowane życzenia. Na wszystkich widzów stacji czekać będą specjalne gwiazdkowe konkursy i prezenty.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top