Swipe Type – nowatorska metoda pisania już na iOS

Pisanie e-maili czy SMSów z wykorzystaniem klawiatury wirtualnej wciąż jest stosunkowo mało wygodne, a tworzenie wiadomości trwa stosunkowo długo. Autorzy Swipe mają nadzieję zmienić tę sytuację.

Swipe, znana z Androida, modyfikacja klawiatury niedawno zadebiutowała w App Store. Warto tutaj dodać, że nie jest to oficjalna aplikacja Swype, a jedynie aplikacja niezależnego autora. Mimo to w opisie aplikacji pojawia się adnotacja “Swipe Type™ is the ONLY official SWIPE app for the iOS”.

Ograniczenia systemowe uniemożliwiają “podmianę” klawiatury systemowej w iOS, autorzy więc proponują tworzenie wiadomości w dedykowanej aplikacji Swipe, a następnie skopiowanie treści do właściwego programu, w którym tworzymy wiadomość. Dla SMSa i e-maila autorzy stworzyli przyciski w aplikacji, które od razu kopiują treść do okna wiadomości. Metoda mało wygodna, ale skuteczna.

Dla osoby, która nie miała styczności ze Swipe nauka pisania jest stosunkowo prosta, sporym jednak ograniczeniem jest brak polskiego słownika – tak więc dla naszych użytkowników aplikacja wydaje się być więc bezużyteczna.
Aplikacja jest do pobrania w App Store i kosztuje 0,79 euro.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry