Symetria IT programuje dla Link4

SymetriaIT wdrożyła i dostosowała nowoczesną aplikację Drupal dla Link4. Jest to uniwersalny i zaawansowany system zarządzania treścią (CMS). Jego liczne funkcjonalności i elastyczność sprawiają, że zyskał popularność na całym świecie.

 

Używają go takie podmioty, jak np.: Biały Dom, NASA czy McDonald’s. Olbrzymią zaletą systemu jest fakt, że skala do jakiej można rozwinąć stronę WWW opartą na Drupalu jest uzależniona tylko od wyobraźni twórcy i umiejętności programistów. Możliwe są wszelkie modyfikacje dopasowywane do konkretnego klienta.

„Wybraliśmy system Drupal 7, ponieważ umożliwia on bezproblemowe zarządzanie wszystkimi elementami naszej strony internetowej a jego modułowa budowa pozwala na relatywnie szybkie i efektywne kosztowo rozbudowywanie jego funkcjonalności. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wszystkich projektów przeprowadzanych z zespołem Symetrii” – komentuje Maciej Marszałek, Dyrektor Departamentu eBusiness Link4.

Najważniejsze cechy aplikacji obejmują: możliwość pełnego zarządzania treścią (dodawanie, edytowanie, usuwanie treści serwisu internetowego), możliwość adaptacji każdego rodzaju grafiki, a także możliwość konfigurowania parametrów SEO.

Symetria IT programuje dla Link4 1„Dostosowanie systemu do potrzeb Link 4 wymagało stworzenia nowych modułów i funkcjonalności. Było to zadanie wymagające i innowacyjne. Drupal jest najpopularniejszym systemem w Stanach Zjednoczonych, jak i w większości państw Europy Zachodniej; w Polsce stopniowo zyskuje sobie grono zwolenników”– komentuje Rafał Pieszczek, główny programista Symetrii IT odpowiedzialny za realizację projektu.

Współpraca Symetrii z Link4 trwa od 2006 roku.  Symetria odpowiedzialna jest za zaprojektowanie, wykonanie i kompleksową obsługę serwisu www.link4.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry