Syria bez internetu

Toczące się walki w Syrii doprowadziły nie tylko do odcięcia od świata stolicy Syrii, Damaszku. Jak wskazują dane Akamai i Google syryjscy obywatele są aktualnie całkowicie pozbawieni dostępu do internetu.

Wczoraj w godzinach południowych wszystkie adresy IP obsługiwane przez syryjską telekomunikację stały się nieosiągalne. Dodatkowo odnotowano wyłączenie usług telefonii komórkowej w niektórych regionach kraju.

Syria bez internetu 1

Niektóre witryny syryjskie nadal działają, ale prawdopodobnie tylko ze względu na na fakt istnienia nadajników indyjskiej sieci telekomunikacyjnej Tata, umiejscowionych na Morzu Śródziemnym.

Syryjska telewizja państwowa zaprzeczyła informacjom o całkowitym wyłączeniu sieci internetowej w kraju, twierdząc, że tylko niektóre obszary Syrii straciły połączenie w związku z nieokreślonymi problemami technicznymi.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry