Szafa.pl ma milion zarejestrowanych użytkowników

Opublikowano: 26 sierpnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Na serwisie modowym Szafa.pl zarejestrowała się milionowa użytkowniczka, którą czeka niespodzianka – 1 000 zł na zakupy w serwisie.

szafa

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi z powodu przekroczenia liczby miliona użytkowników na Szafa.pl. Pomimo tego z całą pewnością nie zamierzamy zwolnić tempa. W planach mamy dalszy rozwój funkcjonalności w serwisie, jak również realizację działań marketingowych skierowanych do kobiet. Wszystkie te zmiany mają oczywiście na celu ułatwienie użytkowniczkom korzystanie z serwisu – mówi Urszula Zych, marketing manager Szafa.pl.

Serwis powstał w 2008 roku i jest kluczowym serwisem Grupy Szafa.pl i ma na celu wymianę, kupno i sprzedaż ubrań nowych i używanych między użytkownikami serwisu. Grupa prowadzi również inne serwisy – zszywka.pl, szafiarenka.pl, stylistki.pl, BAO.pl, cekin.pl, szafka.pl.

Wszystkie serwisy gromadzą łącznie ponad 1 500 000 użytkowników oraz 850 000 fanów
na Facebook’u zainteresowanych tematem mody.

Sylwester KozakSzafa.pl ma milion zarejestrowanych użytkowników

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.