Szafa.pl ma milion zarejestrowanych użytkowników

Na serwisie modowym Szafa.pl zarejestrowała się milionowa użytkowniczka, którą czeka niespodzianka – 1 000 zł na zakupy w serwisie.

szafa

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi z powodu przekroczenia liczby miliona użytkowników na Szafa.pl. Pomimo tego z całą pewnością nie zamierzamy zwolnić tempa. W planach mamy dalszy rozwój funkcjonalności w serwisie, jak również realizację działań marketingowych skierowanych do kobiet. Wszystkie te zmiany mają oczywiście na celu ułatwienie użytkowniczkom korzystanie z serwisu – mówi Urszula Zych, marketing manager Szafa.pl.

Serwis powstał w 2008 roku i jest kluczowym serwisem Grupy Szafa.pl i ma na celu wymianę, kupno i sprzedaż ubrań nowych i używanych między użytkownikami serwisu. Grupa prowadzi również inne serwisy – zszywka.pl, szafiarenka.pl, stylistki.pl, BAO.pl, cekin.pl, szafka.pl.

Wszystkie serwisy gromadzą łącznie ponad 1 500 000 użytkowników oraz 850 000 fanów
na Facebook’u zainteresowanych tematem mody.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry