Szkolenia internetowe dla młodzieży

Opublikowano: 6 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet wspólnie ze Świętokrzyskim Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Kielcach prowadzi projekt 'Regionalny Internetowy Portal Młodzieżowy', zrealizowany przy wsparciu Unii Europejskiej (Komisji Europejskiej) w ramach Programu Młodzież.

Główną częścią projektu są szkolenia internetowe dla blisko 170 młodych osób w wieku 15 – 19 lat.

Celem projektu jest promocja aktywności młodzieży z województwa świętokrzyskiego przez działalność regionalnego internetowego portalu młodzieżowego mlodziez.com.pl oraz przeprowadzenie szkoleń z zakresu możliwości wykorzystania techniki komputerowej oraz Internetu przez młodzież.

Projekt jest skierowany do młodzieży, która pochodzi z małych miejscowości lub wsi podkieleckich, w których dostęp do Internetu jest często niemożliwy, panuje wysokie bezrobocie. To właśnie ta młodzież będzie brała udział w szkoleniach. Organizatorzy chcą zachęcić uczestników szkoleń do korzystania z Internetu, jako technologii przyszłości.

http://www.mlodziez.com.pl

Sylwester KozakSzkolenia internetowe dla młodzieży

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.