Hosting tańszy o 90% w nowej ofercie 2BE.pl

Opublikowano: 2 kwietnia 2014. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi: ,

Marka 2BE.pl prezentuje nowe oblicze usług hostingowych. Konta otrzymały większe parametry i zestaw usług dodatkowych, przydatnych przy promowaniu strony w sieci. Odświeżeniu oferty towarzyszy duża obniżka cen, trwająca do połowy kwietnia.

Wpisy PromowaneHosting tańszy o 90% w nowej ofercie 2BE.pl

Internetowe księgi skarg i zażaleń

Opublikowano: 14 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

W dobie mediów społecznościowych niezadowoleni klienci zamiast narzekać pod nosem, robią to w sieci. Antywitryny, czyli internetowe księgi skarg i zażaleń balansują na cienkiej granicy pomiędzy prawem do wolności słowa a ochroną znaku towarowego.

Hanna LaskowskaInternetowe księgi skarg i zażaleń

Samowystarczalna domena telefoniczna

Opublikowano: 10 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od 24 marca za pośrednictwem domeny .tel będzie można stworzyć niezależną wizytówkę internetową. „Telefoniczny adres” – w przeciwieństwie do wszystkich innych domen – stanowi samowystarczalny byt, do którego nie trzeba podpinać żadnego serwisu www.

Robert ZarychtaSamowystarczalna domena telefoniczna

Poczta Sary Palin dostępna w Internecie

Opublikowano: 18 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Kampania prezydencka w USA wkroczyła w decydującą fazę. Obydwie strony politycznej rywalizacji używają coraz mocniejszych argumentów, które mają na celu przekonanie do swojego kandydata lub wykazanie niekompetencji przeciwnika. Teraz – niespodziewanie dla wszystkich – do walki wyborczej może zostać wciągnięty również amerykański portal Yahoo!. Jak się bowiem okazało, republikańska kandydatka na wiceprezydenta Sarah Palin, za pomocą skrzynki e-mail na yahoo.com, …

Hanna LaskowskaPoczta Sary Palin dostępna w Internecie