2be.pl

Jak dotrzeć do zagranicznych klientów w czasach Google?

Mieszkasz w Polsce? Google pokaże Ci w wynikach wyszukiwania strony w domenie .pl. Mieszkasz w Niemczech? Zobaczysz adresy z końcówką .de. Czy polska firma może dotrzeć do zagranicznych internautów w czasach monopolu Google?

Jak dotrzeć do zagranicznych klientów w czasach Google? 1

Hosting tańszy o 90% w nowej ofercie 2BE.pl

Marka 2BE.pl prezentuje nowe oblicze usług hostingowych. Konta otrzymały większe parametry i zestaw usług dodatkowych, przydatnych przy promowaniu strony w sieci. Odświeżeniu oferty towarzyszy duża obniżka cen, trwająca do połowy kwietnia.

Hosting tańszy o 90% w nowej ofercie 2BE.pl 2

25 urodziny domeny .com

Dziś mija 25 lat od zarejestrowania adresu Symbolics.com, pierwszej domeny w historii internetu.

Internetowe księgi skarg i zażaleń

W dobie mediów społecznościowych niezadowoleni klienci zamiast narzekać pod nosem, robią to w sieci. Antywitryny, czyli internetowe księgi skarg i zażaleń balansują na cienkiej granicy pomiędzy prawem do wolności słowa a ochroną znaku towarowego.

Samowystarczalna domena telefoniczna

Od 24 marca za pośrednictwem domeny .tel będzie można stworzyć niezależną wizytówkę internetową. „Telefoniczny adres” – w przeciwieństwie do wszystkich innych domen – stanowi samowystarczalny byt, do którego nie trzeba podpinać żadnego serwisu www.

Poczta Sary Palin dostępna w Internecie

Kampania prezydencka w USA wkroczyła w decydującą fazę. Obydwie strony politycznej rywalizacji używają coraz mocniejszych argumentów, które mają na celu przekonanie do swojego kandydata lub wykazanie niekompetencji przeciwnika. Teraz – niespodziewanie dla wszystkich – do walki wyborczej może zostać wciągnięty również amerykański portal Yahoo!. Jak się bowiem okazało, republikańska kandydatka na wiceprezydenta Sarah Palin, za …

Poczta Sary Palin dostępna w Internecie więcej »

Przewiń do góry