ASTER wprowadza usługę VoD

Opublikowano: 4 czerwca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: ,

Od 3 czerwca 2009 r. oferta telewizji cyfrowej ASTER została poszerzona o nową usługę – VoD (wideo na żądanie). Na początku, w wypożyczalni VoD ASTER znajdzie się około 300 pozycji filmowych: w tym m.in. takie hity jak: „21 gramów”, „Wszystko Gra” czy „Frida”. Nie zabraknie także filmów dla dorosłych. Z usługi będzie mógł korzystać docelowo każdy Abonent, który posiada dekoder HD lub HD PVR.

Hanna LaskowskaASTER wprowadza usługę VoD

Odkodowana Ekstraklasa z Aster i Canal+ Sport

Opublikowano: 24 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

ASTER wspólnie z CANAL+ SPORT przygotował niespodziankę dla swoich Abonentów. W niedzielę, 26 kwietnia br., szlagierowe spotkanie polskiej ekstraklasy piłkarskiej pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań zostanie zaprezentowane w paśmie odkodowanym. Transmisja meczu będzie przeprowadzona jednocześnie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD. Będzie to już druga ligowa konfrontacja, którą widzowie ASTER zobaczą na antenie stacji w ofercie „free-to-air”.

Hanna LaskowskaOdkodowana Ekstraklasa z Aster i Canal+ Sport

Tanie telefonowanie w ASTER

Opublikowano: 1 kwietnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , ,

ASTER, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadził do swojej oferty nowy plan taryfowy dla telefonii komórkowej – Pakiet XS. Łączy on w sobie zalety oferty abonamentowej z niskimi kosztami utrzymania aktywnej karty, konkurencyjnymi nawet w stosunku do ofert pre-paid. Nowy pakiet ASTER jest skierowany przede wszystkim do osób, które chcą zmniejszyć wysokość rachunków telefonicznych.

Hanna LaskowskaTanie telefonowanie w ASTER

Rozrywka bez granic z ASTER i BBC Entertainment

Opublikowano: 26 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

ASTER dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, w związku z umieszczeniem w swojej ofercie kanału BBC Entertainment, przygotował dla swoich klientów konkurs pod hasłem „Z nami rozrywka nie ma granic”. Aby wziąć w nim udział, należy do 20 marca br. odpowiedzieć na pytanie: „Co oznacza dla Ciebie dobra rozrywka?”. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody, w tym m.in. 3 przenośne konsole do gier Sony PlayStation.

Hanna LaskowskaRozrywka bez granic z ASTER i BBC Entertainment