Aster

ASTER sprzedane UPC Polska

Fundusz inwestycyjny Mid Europa Partners w dniu dzisiejszym podpisał umowę sprzedaży ASTER, wiodącego operatora telewizji kablowej i usług telekomunikacyjnych w Polsce, z firmą UPC Polska. Wartość transakcji wyniosła 2,4 miliarda PLN.

Co wspólnego ma chomik z Internetem?

ASTER rozpoczyna kampanię promującą Internet szerokopasmowy oraz mobilny. Jednym z jej elementów jest wprowadzenie promocyjnych warunków zakupu Internetu mobilnego. Usługę z pakietem 1 GB można nabyć już za 1 zł.

ASTER wprowadza usługę VoD

Od 3 czerwca 2009 r. oferta telewizji cyfrowej ASTER została poszerzona o nową usługę – VoD (wideo na żądanie). Na początku, w wypożyczalni VoD ASTER znajdzie się około 300 pozycji filmowych: w tym m.in. takie hity jak: „21 gramów”, „Wszystko Gra” czy „Frida”. Nie zabraknie także filmów dla dorosłych. Z usługi będzie mógł korzystać docelowo każdy Abonent, który posiada dekoder HD lub HD PVR.

Odkodowana Ekstraklasa z Aster i Canal+ Sport

ASTER wspólnie z CANAL+ SPORT przygotował niespodziankę dla swoich Abonentów. W niedzielę, 26 kwietnia br., szlagierowe spotkanie polskiej ekstraklasy piłkarskiej pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań zostanie zaprezentowane w paśmie odkodowanym. Transmisja meczu będzie przeprowadzona jednocześnie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD. Będzie to już druga ligowa konfrontacja, którą widzowie ASTER zobaczą na antenie stacji w ofercie „free-to-air”.

Tanie telefonowanie w ASTER

ASTER, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadził do swojej oferty nowy plan taryfowy dla telefonii komórkowej – Pakiet XS. Łączy on w sobie zalety oferty abonamentowej z niskimi kosztami utrzymania aktywnej karty, konkurencyjnymi nawet w stosunku do ofert pre-paid. Nowy pakiet ASTER jest skierowany przede wszystkim do osób, które chcą zmniejszyć wysokość rachunków telefonicznych.

Rozrywka bez granic z ASTER i BBC Entertainment

ASTER dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, w związku z umieszczeniem w swojej ofercie kanału BBC Entertainment, przygotował dla swoich klientów konkurs pod hasłem „Z nami rozrywka nie ma granic”. Aby wziąć w nim udział, należy do 20 marca br. odpowiedzieć na pytanie: „Co oznacza dla Ciebie dobra rozrywka?”. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody, w tym m.in. 3 przenośne konsole do gier Sony PlayStation.

Scroll to Top