AutoMapa

Nowa AutoMapa dla Windows już dostępna

Wśród nowości w AutoMapie znajdziemy przede wszystkim nowe algorytmy wyznaczania tras, usprawnienie LiveDrive! oraz nowe mechanizmy wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych. Jest to już czwarta aktualizacja w tym roku.

AutoMapa iOS 3.2 już w AppStore

Jakie nowości proponują nam twórcy w nowej wersji? Przede wszystkim zgodność z systemem iOS 5.1, nowe mechanizmy wykrywania i pokonywania korków dzięki technologii LiveDrive!

AutoMapa iOS 3.2 już w AppStore 1

Zima w natarciu – sprawdź korki na Targeo.pl

Po wczorajszych opadach śniegu tysiące samochodów utknęło w wielogodzinnych korkach. Targeo.pl, serwis internetowy pokazujący na żywo mapę korków w całej Polsce, przeżywał prawdziwe oblężenie.

Targeo Traffic Live – zobacz, gdzie są korki

Dzięki nowej usłudze Traffic Live! w serwisie Targeo.pl można sprawdzić, gdzie aktualnie są korki i zaplanować trasę w taki sposób, aby szybko i przyjemnie dotrzeć do celu podróży – nawet w godzinach szczytu.

III seria nawigacji BLOW GPS43Vbt

Blow Car System przedstawił najlepiej sprzedający się model nawigacji marki BLOW – urządzenie GPS43Vbt seria III. Oprogramowanie AutoMapa, zestaw głośnomówiący Bluetooth, układ GPS SiRF Star 3i+, rozbudowane funkcje multimedialne, w tym transmiter FM, a także możliwość korzystania z Internetu – oto funkcje, które w nowoczesnych systemach GPS kierowcy cenią najwyżej.

Przewiń do góry