Bolesław Drapella

Morizon zapowiada przejęcie Nportal.pl

Morizon.pl podpisał przedwstępną umowę przejęcia Nportal.pl – serwisu z ogłoszeniami z branży nieruchomości. Wartość transakcji wynosi 2,8 mln zł. Akwizycja finansowana będzie z emisji nowych akcji spółki Morizon.

Mobilny Morizon.pl już w AppStore

Właśnie pojawiła się wersja aplikacji Morizon na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja na system Apple pojawiła się blisko rok po premierze na telefonach z systemem Android.

Mobilny Morizon.pl już w AppStore 1

Mobilny morizon.pl

Wyszukiwarka Morizon.pl wkroczyła w świat urządzeń mobilnych udostępniając dedykowaną aplikację dla użytkowników smartfonów i tabletów.

Morizon dziesięciokrotnie zwiększa sprzedaż

W drugim kwartale 2011 roku przychody netto ze sprzedaży usług Morizona wyniosły 488 515,71 PLN i wzrosły w stosunku do porównywanego kwartału 2010 roku aż dziesięciokrotnie. W stosunku do pierwszego kwartału 2011 wzrosły o 38 %. Dzięki tym wynikom Spółka wykazała 35 007 zł zysku na poziomie netto.

Morizon.pl na NewConnect

Morizon.pl rozpoczął cykl spotkań z inwestorami prywatnymi i instytucjonalnymi w ramach procesu oferty prywatnej na rynku NewConnect. W ramach oferty prywatnej spółka zamierza pozyskać do 5 mln zł na dalszy intensywny rozwój.

Morizon.pl zainwestuje ponad 1,1 mln w rozwój serwisu

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl rozpoczęła program inwestycyjny, który ma na celu zaprezentowanie internautom bazy ogłoszeń aktualizowanej w czasie rzeczywistym. Dzięki stworzeniu nowych narzędzi pozwalających na wymianę informacji pomiędzy ogłoszeniodawcami, Morizon.pl zaproponuje swoim użytkownikom nową jakość jeśli chodzi o aktualność i kompletność prezentowanych ofert. Projekt w 60% został dofinansowany przez Unię Europejską.

Polskapresse współpracuje z Jobrapido

Polskapresse rozpoczęła współpracę z serwisem ogłoszeniowym agregującym oferty pracy – Jobrapido. Jej celem ma być zwiększenie skuteczności ogłoszeń Premium i Superpremium serwisu praca.gratka.pl.

Scroll to Top