Morizon zapowiada przejęcie Nportal.pl

Opublikowano: 21 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Morizon.pl podpisał przedwstępną umowę przejęcia Nportal.pl – serwisu z ogłoszeniami z branży nieruchomości. Wartość transakcji wynosi 2,8 mln zł. Akwizycja finansowana będzie z emisji nowych akcji spółki Morizon.

Sylwester KozakMorizon zapowiada przejęcie Nportal.pl

Mobilny Morizon.pl już w AppStore

Opublikowano: 6 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Właśnie pojawiła się wersja aplikacji Morizon na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja na system Apple pojawiła się blisko rok po premierze na telefonach z systemem Android.

Sylwester KozakMobilny Morizon.pl już w AppStore

Mobilny morizon.pl

Opublikowano: 27 września 2011. Kategoria: Rynek. Tagi:

Wyszukiwarka Morizon.pl wkroczyła w świat urządzeń mobilnych udostępniając dedykowaną aplikację dla użytkowników smartfonów i tabletów.

Hanna LaskowskaMobilny morizon.pl

Morizon dziesięciokrotnie zwiększa sprzedaż

Opublikowano: 4 sierpnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W drugim kwartale 2011 roku przychody netto ze sprzedaży usług Morizona wyniosły 488 515,71 PLN i wzrosły w stosunku do porównywanego kwartału 2010 roku aż dziesięciokrotnie. W stosunku do pierwszego kwartału 2011 wzrosły o 38 %. Dzięki tym wynikom Spółka wykazała 35 007 zł zysku na poziomie netto.

Sylwester KozakMorizon dziesięciokrotnie zwiększa sprzedaż

Morizon.pl zainwestuje ponad 1,1 mln w rozwój serwisu

Opublikowano: 21 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl rozpoczęła program inwestycyjny, który ma na celu zaprezentowanie internautom bazy ogłoszeń aktualizowanej w czasie rzeczywistym. Dzięki stworzeniu nowych narzędzi pozwalających na wymianę informacji pomiędzy ogłoszeniodawcami, Morizon.pl zaproponuje swoim użytkownikom nową jakość jeśli chodzi o aktualność i kompletność prezentowanych ofert. Projekt w 60% został dofinansowany przez Unię Europejską.

Hanna LaskowskaMorizon.pl zainwestuje ponad 1,1 mln w rozwój serwisu