cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl poszerza ofertę

Klienci portalu Cinkciarz.pl mogą kupować już nie tylko waluty. Polski fintech zwiększa asortyment, oferując doładowania, kody i karty podarunkowe do gier, programów, muzyki, filmów i książek.

Karta wielowalutowa już dostępna w Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl ogłosił właśnie udostępnienie wielowalutowych kart płatniczych wraz z dedykowaną aplikacją mobilną. Co więcej, w promocji na start jedyny koszt posiadania karty, czyli opłata za wydanie, wynosi 0 zł. Oprócz tradycyjnego plastiku dostępna jest też wersja wirtualna.

Cinkciarz.pl wprowadza własny krój pisma

Idąc w ślady światowych gigantów technologicznych, Cinkciarz.pl wprowadza własny krój pisma, który stanie się ważnym elementem identyfikacji wizualnej fintechu.

Cinkciarz.pl debiutuje z marką Conotoxia

Grupa kapitałowa Cinkciarz.pl, z myślą o klientach poza Polską, wprowadza na rynek markę Conotoxia. Już wkrótce będą oni mogli korzystać z dedykowanej dla nich domeny Conotoxia.com.

Cinkciarz.pl z aplikacją na smartwatche Pebble

Cinkciarz.pl udostępnił aplikację na smartwatche Pebble. Narzędzie umożliwiać ma szybkie i wygodne przeglądanie kursów walut dostępnych w ofercie spółki. Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją. Dostarczamy najświeższe informacje w biurze, domu czy w podróży — przekonują przedstawiciele firmy.

Przewiń do góry