DATA SOLUTIONS

DATA SOLUTIONS rozbudowuje struktury

Rozbudowa działu Innowacji i Analiz oraz poszerzenie zespołu Client Service – to najważniejsze przeobrażenia w strukturze agencji marketingu relacji \DATA SOLUTIONS. Zmiany są konsekwencją wzbogacenia portfolio klientów firmy oraz rozszerzenia kompetencji oraz zakresu świadczonych usług.

Awans w \DATA SOLUTIONS

Małgorzata Piotrowicz awansowała w strukturze \DATA SOLUTIONS na stanowisko Group Account Director. Wcześniej pełniła w firmie funkcję Senior Account Manager.

Kinder Bueno i DATA SOLUTIONS co godzinę…

Co godzinę do 5 kwietnia Kinder Bueno rozdaje nagrody. Ruszyła ogólnopolska promocja konsumencka – pod hasłem „Z każdą godziną Świat bardziej Bueno”. Główną nagrodą jest Alfa Romeo MiTo. Na uczestników loterii czekają także MacBooki Air, iPody shuffle i karty prezentowe na zakupy w empiku. Za ideę oraz całkowitą obsługę akcji odpowiada agencja marketingu relacji \DATA SOLUTIONS, która realizuje projekt w efekcie wygranego przetargu.

Roczna pensja za kawę?

„Pensję na cały rok” od 15 stycznia można wygrać w promocji konsumenckiej marki Prima Finezja. Na wielbicieli kawy czeka aż 6 rocznych pensji w wysokości 30 000 złotych. Za koncepcję oraz organizację akcji odpowiada agencja marketingu relacji \DATA SOLUTIONS.

Przewiń do góry