Szukasz prawnika? Zobacz jak oceniają go inni.

Opublikowano: 11 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi:

Dobry obrońca, kiepski notariusz, świetny biegły rewident? Teraz możesz sprawdzić opinie internautów o prawniku, z którego usług chcesz skorzystać.

Tomasz UchańskiSzukasz prawnika? Zobacz jak oceniają go inni.

Nowy e-prawnik

Opublikowano: 1 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Więcej wiadomości o zmianach w prawie i bieżących wydarzeniach. Ogłoszenia o licytacjach komorniczych, zarządzanie należnościami oraz kroniki sądowe to tylko niektóre zmiany w portalu E-prawnik.pl. Lider wśród serwisów świadczących usługi prawne online należący do Grupy Money.pl ma nową witrynę.

Hanna LaskowskaNowy e-prawnik

Ponad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

Opublikowano: 31 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Coraz lepsza sytuacja na rynkach i w gospodarce odzwierciedla się w dynamicznie rosnącej liczbie użytkowników portali finansowych. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta już ponad 4,2 mln unikalnych użytkowników, co daje jej 14. miejsce w zestawieniu Top 20 największych portali internetowych w naszym kraju.

Hanna LaskowskaPonad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

e-Prawnik.pl rozpoczął współpracę z Favore.pl

Opublikowano: 12 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Użytkownicy portalu Favore.pl będą mieli łatwiejszy dostęp do pomocy prawnej oferowanej przez ekspertów z e-Prawnik.pl. Internauci korzystający z e-Prawnik.pl szybciej dotrą do ofert usługodawców prezentowanych na Favore.pl, a także otrzymają skuteczne wsparcie w promowaniu swych biznesów w internecie. To efekt integracji obu serwisów, należących do Money.pl Bussines Network.

Hanna Laskowskae-Prawnik.pl rozpoczął współpracę z Favore.pl

Grupa Bankier.pl, E-prawnik.pl i WirtualneMedia.pl w BizOn media

Opublikowano: 12 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Od Nowego Roku do sieci BizOn media dołączyły Bankier.pl i pozostałe witryny z Grupy Bankier.pl, a także E-prawnik.pl należący do Grupy Money.pl oraz największy serwis mediowy WirtualneMedia.pl.

Hanna LaskowskaGrupa Bankier.pl, E-prawnik.pl i WirtualneMedia.pl w BizOn media