Eniro

Budownictwo.pl od Eniro

Eniro Polska wydawca katalogów yellow pages i właściciel wyszukiwarek teleadresowych modernizuje swoje budowlane produkty. W ofercie firmy znajduje się katalog, płyta CD i strona www. Firma uruchomiła nowy serwis www.budownictwo.pl, który jest uniwersalną i nowoczesną platformą budowlano – biznesową łączącą sprzedających i kupujących w branży.

Budownictwo.pl od Eniro więcej »

Wyszukiwarka www.pf.pl zdobyła Medal Europejski

Wyszukiwarka www.pf.pl została wyróżniona Medalem Europejskim. Organizatorem konkursu Medal Europejski dla Usług jest Business Centre Club. Nagroda przyznawana jest przez najważniejszą instytucję państwową ds. Unii Europejskiej – Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Wyszukiwarka www.pf.pl zdobyła Medal Europejski więcej »

Nowa funkcja w www.pf.pl

Zbliża się wiosna, rozpoczyna się czas urlopów i wyjazdów. Niestety, zwłaszcza dla kierowców, jest to okres robót drogowych i innych utrudnień. Planując wyjazd na zasłużony urlop lub dłuższy weekend, chcemy jak najszybciej dotrzeć do celu, dlatego zależy nam na dokładnej informacji, gdzie są one prowadzone. Nowa funkcja na mapa.pf.pl pozwala Internautom na sprawdzenie, gdzie na drogach krajowych muszą się liczyć z utrudnieniami.

Nowa funkcja w www.pf.pl więcej »

Eniro dla przyszłych pracowników

Eniro Polska, właściciel Panoramy Firm, wdraża aktywności wspierające wizerunek atrakcyjnego pracodawcy. Obok zmian wprowadzonych wewnątrz firmy, uruchomiono stronę praca.eniro.pl. Serwis powstał z myślą o kandydatach poszukujących pracy w organizacji skoncentrowanej na sprzedaży oraz wszystkich, który chcą się dowiedzieć więcej o Eniro i yellow pages. Dobry handlowiec jest na wagę złota – tak często mówi się

Eniro dla przyszłych pracowników więcej »

Jak działają Wirtualne Telefony

Eniro Polska wprowadziła usługę pozwalającą mierzyć skuteczność reklamy w katalogach teleadresowych – Panorama Firm i Budownictwo. Właściciele „Wirtualnych Telefonów” otrzymali praktyczne narzędzie, dzięki któremu mogą sprawdzić ile osób znalazło ich dzięki reklamie w katalogu i skontaktowało się z nimi. „Wirtualny Telefon” to specjalny numer, publikowany wyłącznie w katalogach Eniro Polska – Panoramie Firm i Budownictwie.

Jak działają Wirtualne Telefony więcej »

Eniro Polska rozwija dział internetowy

Michał Kucharski objął stanowisko nowego specjalisty ds. rozwoju produktów internetowych w Eniro Polska. Odpowiedzialny będzie za rozwój wyszukiwarki pf.pl, wprowadzanie nowych funkcjonalności do serwisu mapowego mapa.pf.pl oraz realizację projektów on-line. Michał Kucharski wcześniej pracował m.in w Gazeta.pl, gdzie odpowiadał za realizację kampanii autopromocyjnych na portalu Gazeta.pl i w Gazecie Wyborczej. Zajmował się również badaniami użyteczności

Eniro Polska rozwija dział internetowy więcej »

Scroll to Top