Facebook

Pracuj.pl partnerem Facebooka w edukacji cyfrowej

Serwis Pracuj.pl został partnerem debiutującej na polskim rynku platformy edukacyjnej Facebook Pomaga w Rozwoju. Światowy gigant będzie pomagał Polakom w nabywaniu umiejętności cyfrowych oraz planowaniu kariery. Platforma wraz z pierwszymi kursami jest dostępna dla polskich użytkowników.

Firmowy fanpage małej firmy: jak samemu go prowadzić?

Każda szanująca się firma, nawet najmniejsza, musi dzisiaj być obecna w mediach społecznościowych. Stworzenie dobrego fanpage’a to jednak prawdziwa sztuka. To nie to samo, co posiadanie prywatnego konta, na które wrzucamy coś od czasu do czasu i od niechcenia. Firmowy fanpage to wizytówka twojej firmy, musi więc być dobrze przemyślany i prowadzony z pasją. Poniżej znajdziesz pięć wskazówek, jak uatrakcyjnić swój wizerunek na Facebooku.

Facebook się starzeje?

Facebook w Polsce starzeje się – wynika z analiz Catvertiser.com. Najszybciej rosnącymi grupami wiekowymi są osoby między 45 a 54 rokiem życia. Najwięcej polskich fanów przyciąga zaś Robert Lewandowski.

Wisetrends bada skuteczność dialogu na Facebooku

Aktualizowane co godzinę, oparte o niestandardowe kryteria, wyselekcjonowane, bezpłatne i ogólnodostępne – takie mają być statystyki przygotowywane przez Wisetrends, startujące dziś nowe narzędzie do analizowania, raportowania i optymalizacji działań w mediach społecznościowych.

Facebook się zmienia…na lepsze? [art. ekspercki]

Mark Zuckerberg osobiście opowiedział o zmianach jakie w najbliższym czasie maja zostać wdrożone na Facebooku. Zapowiedzi dotyczącą przede wszystkim głównego elementu portalu czyli newsfeedu. Jak planowane modyfikacje przełożą się na odczucia użytkowników? Nowe rozwiązania komentuje Jacek Samsel, UX Senior Specialist w Agencji Symetria.

Przewiń do góry