Pracuj.pl partnerem Facebooka w edukacji cyfrowej

Opublikowano: 5 czerwca 2019. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis Pracuj.pl został partnerem debiutującej na polskim rynku platformy edukacyjnej Facebook Pomaga w Rozwoju. Światowy gigant będzie pomagał Polakom w nabywaniu umiejętności cyfrowych oraz planowaniu kariery. Platforma wraz z pierwszymi kursami jest dostępna dla polskich użytkowników.

Dawid ZarazińskiPracuj.pl partnerem Facebooka w edukacji cyfrowej

Firmowy fanpage małej firmy: jak samemu go prowadzić?

Opublikowano: 16 stycznia 2019. Kategoria: Rynek. Tagi:

Każda szanująca się firma, nawet najmniejsza, musi dzisiaj być obecna w mediach społecznościowych. Stworzenie dobrego fanpage’a to jednak prawdziwa sztuka. To nie to samo, co posiadanie prywatnego konta, na które wrzucamy coś od czasu do czasu i od niechcenia. Firmowy fanpage to wizytówka twojej firmy, musi więc być dobrze przemyślany i prowadzony z pasją. Poniżej znajdziesz pięć wskazówek, jak uatrakcyjnić swój wizerunek na Facebooku.

e-biznes.plFirmowy fanpage małej firmy: jak samemu go prowadzić?

Facebook się starzeje?

Opublikowano: 6 października 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Facebook w Polsce starzeje się – wynika z analiz Catvertiser.com. Najszybciej rosnącymi grupami wiekowymi są osoby między 45 a 54 rokiem życia. Najwięcej polskich fanów przyciąga zaś Robert Lewandowski.

Dawid ZarazińskiFacebook się starzeje?

Wisetrends bada skuteczność dialogu na Facebooku

Opublikowano: 15 kwietnia 2013. Kategoria: Startupy. Tagi: , , ,

Aktualizowane co godzinę, oparte o niestandardowe kryteria, wyselekcjonowane, bezpłatne i ogólnodostępne – takie mają być statystyki przygotowywane przez Wisetrends, startujące dziś nowe narzędzie do analizowania, raportowania i optymalizacji działań w mediach społecznościowych.

Dawid ZarazińskiWisetrends bada skuteczność dialogu na Facebooku

Facebook się zmienia…na lepsze? [art. ekspercki]

Opublikowano: 11 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Mark Zuckerberg osobiście opowiedział o zmianach jakie w najbliższym czasie maja zostać wdrożone na Facebooku. Zapowiedzi dotyczącą przede wszystkim głównego elementu portalu czyli newsfeedu. Jak planowane modyfikacje przełożą się na odczucia użytkowników? Nowe rozwiązania komentuje Jacek Samsel, UX Senior Specialist w Agencji Symetria.

Sylwester KozakFacebook się zmienia…na lepsze? [art. ekspercki]

Facebook ułatwia komunikację na ważnych dla siebie rynkach

Opublikowano: 25 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Facebook ogłosił, że dogadał się z szeregiem operatorów komórkowych, którzy zaoferują darmową lub prawie darmową alternatywę dla wiadomości SMS. Korzystanie z aplikacji Messenger będzie znacznie bardziej opłacalne.

Dawid ZarazińskiFacebook ułatwia komunikację na ważnych dla siebie rynkach