flash

Definitywny koniec Flasha dla Androida

To już koniec Flasha dla Androida. Od wczoraj nie można zainstalować go z Google Play. Adobe zapowiedziało zaprzestanie prac nad odtwarzaczem już w ubiegłym roku.

Koniec mobilnego Flasha

Adobe kończy prace nad rozwojem wtyczki Flash dla urządzeń mobilnych. Firma planuje też głęboką restrukturyzację – zlikwidowanych zostanie między innymi 750 etatów w Ameryce Północnej i Europie.

Apple akceptuje Flash’a i zaostrza zasady AppStore

Firma Apple ogłosiła, że „rozluźnia ograniczenia dotyczące narzędzi służących tworzeniu aplikacji dla systemu iOS”. Zaostrzyły się jednocześnie wymagania stawiane aplikacjom – o akceptację na publikację w katalogu AppStore może być jeszcze trudniej.

Adobe: Flash w telewizji

Adobe ogłosiło wczoraj, że zamierza przenieść swój popularny produkt – Flash’a, który jest obecnie jedną z głównych platform konstruowania internetowych wideo, gier, czy reklam, do telewizji, set-top boxów, odtwarzaczy Blu-ray i innych urządzeń, które mają zapewniać rozrywkę w domu.

Nowy serwis Heyah

Ruszył nowy serwis internetowy sieci telefonii komórkowej Heyah. W pełni zmodernizowaną witrynę stworzyła agencja interaktywna Engine. Nowy serwis Heyah został stworzony w oparciu o technologie Flasha i Ajaxa. Wybór takich rozwiązań pozwolił na znaczne uproszczenie strony oraz konsekwentne zachowanie charakterystycznej dla Flasha interaktywności w całym serwisie. Serwis Heyah zawiera dużą ilość informacji – dlatego nawigacja …

Nowy serwis Heyah więcej »

Przewiń do góry