Gazeta Wyborcza

Świstak.pl stworzył serwis SzalonaAukcja.pl

Serwis aukcyjny Świstak.pl udostępnił swoją technologię do innowacyjnego projektu SzalonaAukcja.pl realizowanego przez lokalne wydania Gazety Wyborczej o zasięgu poznańskim i wrocławskim. Serwis opiera się na licytacji produktów i usług, za które cena wywoławcza to 50% ceny rynkowej.

Wystartowała Wyborcza.biz – biznesowy serwis Agory

Wyborcza.biz to nowa marka informacyjna oparta na dwóch mediach – redakcji gospodarczej „Gazety Wyborczej” oraz serwisach ekonomicznych portalu Gazety.pl. Platforma poszerza ekonomiczną ofertę tematyczną mediów Agory dla czytelników i reklamodawców.

Wysokieobcasy.pl – nowy serwis „Gazety Wyborczej”

Nowa domena, rozbudowane działy, wideowywiady, konkurs modowy dla czytelniczek, baza 500 przepisów kulinarnych Kręglickiej i Gessler, archiwa felietonów Kingi Dunin i Joanny Szczepkowskiej oraz blogi redakcyjne – to oferta serwisu Wysokieobcasy.pl, który wystartował z początkiem września 2009. Strona sobotniego magazynu dla kobiet „Gazety Wyborczej” została odrębnym i samodzielnym serwisem.

AT&T pod lupą

W związku z odmową umieszczenia przez Apple aplikacji Google Voice w AppStore amerykańska komisja ds. łączności (FCC) postanowiła sprawdzić, czy na decyzję miała wpływ firma AT&T – donosi Gazeta Wyborcza.

Eric Schmidt zrezygnował ze współpracy z Apple

Eric Schmidt, prezes Google oraz członek rady nadzorczej Apple, postanowił zrezygnować z zasiadania we władzach spółki z Cupertino. Schmidt łączył oba stanowiska przez 3 ostatnie lata. Apple uważa, że w sytuacji wprowadzenia systemu Android i planowanego uruchomienia Chrome OS prezes Google nie mógłby efektywnie współdziałać ze względu na konflikt interesów – pisze Gazeta Wyborcza.

Scroll to Top