Gazeta.pl

Strumień wiadomości w aplikacji Gazeta.pl LIVE

Agora wydała nową aplikację. Gazeta.pl LIVE zawiera codzienne relacje na żywo i „niekończący się strumień wiadomości”, który aktualizuje się automatycznie. Użytkownicy aplikacji otrzymują też powiadomienia push wysyłane przez redakcję zawsze wtedy, gdy dzieje się coś ważnego.

Gazeta.pl na iPhone dostępna w AppStore

Od 21 października br. użytkownicy iPhone’ów mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji Gazeta.pl na iPhone, która umożliwia przeglądanie treści z portalu.

Świat w Kolorach Dulux od OS3

Ruszyła kampania internetowa wspierająca nowy, innowacyjny serwis InColours marki Dulux (AkzoNobel Decorative Paints). Za kreację i realizację kampanii odpowiada agencja interaktywna OS3 multimedia.

Sprawa Polańskiego w ocenie internautów i portali

Analitycy NewsPoint przygotowali ilościowo-jakościowy raport podsumowujący reakcje internautów oraz portali na aresztowanie Romana Polańskiego. Raport zawiera informacje na temat liczby publikacji dotyczących Polańskiego, ich wydźwięku, a także cytowań znanych postaci wypowiadających się na temat reżysera.

Gazeta.pl dla Żywiec Zdrój

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Mamo, tato, wolę wodę!”, której organizatorem jest Żywiec Zdrój S.A., portal Gazeta.pl uruchomił serwis edukacyjno-rozrywkowy „Wolę wodę”. Serwis adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz ich rodziców.

Przewiń do góry