GoldenLine

GoldenLine z 2,7 mln profili

Liczba profili zawodowych na GoldenLine systematycznie rośnie – w tym tygodniu przekroczyła już 2,7 mln. W ciągu ostatniego roku w serwisie zarejestrowało się niemal 222 tys. nowych użytkowników. Profil założony w serwisie umożliwia kandydatom budowanie profesjonalnego wizerunku zawodowego i otrzymanie oferty pracy bezpośrednio od rekrutera. Z kolei pracodawcom baza kandydatów pozwala znaleźć dobrego pracownika.

Nowy prezes GoldenLine.pl

Karol Traczykowski, dotychczasowy IT Director GoldenLine, objął funkcję CEO firmy. Karol Traczykowski objął funkcję prezesa w GoldenLine, będzie odpowiadał za dalszy rozwój. Wcześniej pełnił funkcję IT Directora. Ze spółką związany jest od 2007 roku.

Podsumowanie tygodnia

W tym tygodniu przede wszystkim Twitter, Google i Adobe. Na polskim rynku dużo o związku mediów społecznościowych z biznesem. Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Oceń swojego pracodawcę na GoldenLine

Profil pracodawcy na GoldenLine został znacząco zmodyfikowany. Najważniejszą zmianą jest umożliwienie użytkownikom wystawienia oceny swojemu obecnemu oraz byłemu pracodawcy.

Orange najmniej lubianą marką operatorów GSM

Magazyn „Trade Marketer” przeprowadził sondaż na próbie losowej internautów, któreko celem było określenie najmniej lubianego operatora telefonii komórkowej. Za najmniej lubianego operatora ankietowani uznali markę Orange.

Przewiń do góry