Gratka.pl

Ringier Axel Springer Media AG kupuje Gratka.pl

Spółka Ringier Axel Springer Media AG nabyła od HKM GmbH, właściciela Polska Press Grupy 100 proc. udziałów w serwisie Gratka.pl, jednym z największych i najbardziej popularnych serwisów ogłoszeń w Polsce. Jednocześnie Ringier Axel Springer Media AG ogłosiła publiczne wezwanie do zapisów na sprzedaż akcji MZN Property S.A. – właściciela Morizon.pl, jednego z największych w Polsce serwisów …

Ringier Axel Springer Media AG kupuje Gratka.pl więcej »

Comperia rozpoczyna współpracę z Gratka.pl i KRN.pl

Comperia, porównywarka finansowa, rozpoczęła współpracę z serwisami wydawanymi przez Polskapresse pod marką Gratka.pl oraz z serwisem KRN.pl. Na tych serwisach zostaną dodane narzędzia do porównywania ofert finansowych, głównie kredytów hipotecznych.

Morizon.pl na NewConnect

Morizon.pl rozpoczął cykl spotkań z inwestorami prywatnymi i instytucjonalnymi w ramach procesu oferty prywatnej na rynku NewConnect. W ramach oferty prywatnej spółka zamierza pozyskać do 5 mln zł na dalszy intensywny rozwój.

Morizon.pl zainwestuje ponad 1,1 mln w rozwój serwisu

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl rozpoczęła program inwestycyjny, który ma na celu zaprezentowanie internautom bazy ogłoszeń aktualizowanej w czasie rzeczywistym. Dzięki stworzeniu nowych narzędzi pozwalających na wymianę informacji pomiędzy ogłoszeniodawcami, Morizon.pl zaproponuje swoim użytkownikom nową jakość jeśli chodzi o aktualność i kompletność prezentowanych ofert. Projekt w 60% został dofinansowany przez Unię Europejską.

Zmień wygląd z Gratka.pl

Kilkadziesiąt nowych propozycji wyglądu stron zaproponował swoim klientom portal ogłoszeniowy Gratka.pl. Wiosenne zmiany kierowane są do właścicieli autokomisów i sklepów motoryzacyjnych. Nowoczesny wygląd, możliwość prezentacji wideo oraz mapy we wszystkich ogłoszeniach, to tylko niektóre ze zmian.

Przewiń do góry