Grupa Allegro

Beyond.pl zrywa z Grupą Allegro

Beyond.pl, firma dostarczająca pełen zakres usług związanych z infrastrukturą IT dla biznesu, rozstaje się z Grupą Allegro. Spółka jednocześnie uruchamia kolejne centrum danych, o najwyższej w Polsce efektywności energetycznej.

Allegro zamyka swoje zakupy grupowe

Citeam, marka Allegro odpowiedzialna za zakupy grupowe, znika z rynku. Informację taką otrzymali użytkowicy serwisu w newsletterze. Citeam istniał na naszym rynku przez trzy lata.

Twórca LinkedIn w październiku w Polsce

Konferencja „e-nnovation – more than experience” organizowana przez Grupr Allegroodbędzie się w dniach 20-21 października w Poznaniu. Gościem konferencji będzie m.in. Eric Ly – współzałożyciel LinkedIn.

Startuje e-nnovation – praktycy e-biznesu obradują w Polsce

Już dziś startuje organizowana przez Grupę Allegro konferencja „e-nnovation – e-commerce w Europie Centralnej”, jest to największe w Europie Środkowo – Wschodniej spotkanie specjalistów biznesu internetowego. Podczas dwóch dni konferencji goście rozmawiać będą o sytuacji na rynku e-commerce, nowych trendach, kierunkach i barierach rozwoju branży.

Sławy europejskiego e-biznesu we wrześniu w Polsce

Grupa Allegro chce zorganizować największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie specjalistów biznesu internetowego. Na konferencję „e-nnovation – e-comerce w Europie Centralnej” mają przyjechać znani przedsiębiorcy, blogerzy i menedżerowie z Europy i świata.

Przewiń do góry