Na wakacje z HOLIDAYCHECK.PL i WPROST24.PL

Opublikowano: 20 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , ,

Sezon urlopowy właśnie startuje, a wraz z nim rusza nowy serwis internetowy HOLIDAYCHECK.WPROST.PL przygotowany przez HOLIDAYCHECK.PL i WPROST24.PL. W serwisie użytkownicy znajdą informacje o hotelach, rekomendacje i opinie internautów oraz ranking hoteli.

Hanna LaskowskaNa wakacje z HOLIDAYCHECK.PL i WPROST24.PL

Najlepsze hotele na świecie – nagrody HolidayCheck Award 2010

Opublikowano: 19 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Ponad 300 tys. turystów z różnych krajów, w tym Polski, ponownie wybrało 99 najlepszych hoteli na świecie. Piąta edycja konkursu organizowanego przez międzynarodowy portal turystyczny HolidayCheck przyniosła także dodatkowe wyróżnienia dla 22 hoteli w specjalnych kategoriach.

Tomasz UchańskiNajlepsze hotele na świecie – nagrody HolidayCheck Award 2010

HolidayCheck.pl w nowej odsłonie

Opublikowano: 13 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Ruszyła nowa, ulepszona strona portalu turystycznego HolidayCheck.pl. Obecnie jeszcze łatwiej można wyszukiwać najatrakcyjniejsze oferty wycieczek, a także zamieszczać swoje opinie o hotelach oraz zdjęcia i filmy z urlopu.

Tomasz UchańskiHolidayCheck.pl w nowej odsłonie

Polak na urlopie: z kim się bawi, a za kim nie przepada?

Opublikowano: 23 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi:

Na urlopie za granicą Polak spotyka przedstawicieli innych nacji, tak samo jak on spragnionych słońca i rozrywek. Okazuje się, że wypoczywając w hotelu, najbardziej lubi towarzystwo Hiszpanów, za to denerwują go Rosjanie – tak przynajmniej wynika z sondażu przeprowadzonego na portalu turystycznym HolidayCheck.pl.

Hanna LaskowskaPolak na urlopie: z kim się bawi, a za kim nie przepada?

Pół miliona użytkowników holidaycheck.pl

Opublikowano: 27 sierpnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Ponad pół miliona użytkowników miesięcznie korzysta ze strony www.holidaycheck.pl, a już od sierpnia na stronie oprócz rezerwacji hotelu, można zarezerwować zorganizowaną wycieczkę. Internetowa platforma HolidayCheck, jedna z największych europejskich giełd oceniających hotele i statki na całym świecie, niedawno obchodziła rok działalności w Polsce. W ciągu kilku ostatnich miesięcy Polska stała się drugim najważniejszym rynkiem dla HolidayCheck. Podróżujący chętnie korzystają z …

Sylwester KozakPół miliona użytkowników holidaycheck.pl