Złoty Bankier 2009

Opublikowano: 18 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , ,

16 lutego odbył się wielki finał plebiscytu Złoty Bankier 2009, którego organizatorem są spółki z Grupy Allegro – Bankier.pl oraz PayU S.A. Podczas uroczystości ogłoszone zostały zwycięskie produkty i usługi finansowe minionego roku.

Tomasz UchańskiZłoty Bankier 2009

Inteligo – przyjazny bank internetowy

Opublikowano: 21 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Inteligo już po raz trzeci, zostało wyróżnione w corocznym rankingu banków Newsweeka i otrzymało tytuł wicelidera w kategorii najlepszych kont internetowych. W tegorocznym rankingu „Przyjazny bank Newsweeka” Inteligo zostało wysoko ocenione za dostępność operacji i jakość obsługi.

Hanna LaskowskaInteligo – przyjazny bank internetowy

Kontomierz.pl, czyli zmierz swoje konto

Opublikowano: 3 lutego 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Już niedługo ma się pojawić strona internetowa Kontomierz.pl oferująca nowe, niespotykane na polskim rynku usługi finansowe. Projekt jest realizowany przez Omnigence, twórcę serwisu FilmWeb – ujawnia Rzeczpospolita.

Sylwester KozakKontomierz.pl, czyli zmierz swoje konto

Serwis Mobilny Inteligo

Opublikowano: 11 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Inteligo wprowadziło kolejną nowość w ofercie – Serwis Mobilny Inteligo – lekką wersję serwisu transakcyjnego, przygotowaną specjalnie dla użytkowników telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych. Inteligo wdrożyło usługę testowo w czerwcu 2008 roku. Główną zaletą serwisu mobilnego, wskazywaną przez klientów, okazał się prosty, wygodny i podobnie intuicyjny – jak serwis transakcyjny Inteligo – system obsługi, dostosowany do telefonów komórkowych. Co ma …

Hanna LaskowskaSerwis Mobilny Inteligo

Szyfrowane wyciągi w Inteligo

Opublikowano: 18 czerwca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Inteligo wprowadza nową funkcjonalność serwisu w zakresie bezpieczeństwa informacji przesyłanych pocztą e-mail – szyfrowanie wyciągów. Nowością w obsłudze wyciągów w Inteligo jest też możliwość wyboru formatu wyciągu przez klienta – w html, pdf, xml. Klienci Inteligo, którzy skorzystają z szyfrowania wyciągów, zyskają jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i poufności informacji zawartych w wyciągach. Nowa funkcja będzie ważna przede wszystkim dla klientów …

Sylwester KozakSzyfrowane wyciągi w Inteligo