ipla

Podsumowanie tygodnia

W dzisiejszym podsumowaniu tygodnia w e-biznesie nie zabraknie propozycji do prześledzenia w wolnym od pracy, świątecznym czasie.

Abonament filmowy w iplaFILM

W ramach wykupionego abonamentu otrzymamy nielimitowany dostęp biblioteki filmów. Miesięczny koszt subskrypcji pakietu iplaFILM wyniesie 19,90 zł.

Abonament filmowy w iplaFILM 1

Mobilna ipla na Windows Phone

Na Windows Phone Marketplace dostępna jest bezpłatna aplikacja mobilna ipla dla systemu Windows Phone7, umożliwia ona oglądanie treści telewizyjnych w modelu VOD.

Telewizja w Gadu-Gadu

Gadu-Gadu rozpoczęło współpracę z telewizją internetową ipla. Użytkownicy najnowszej wersji komunikatora Gadu-Gadu 10 mogą z poziomu komunikatora zapoznać się z wybranymi propozycjami wideo VOD oraz sprawdzić bieżące transmisje na żywo.

ipla lite dla użytkowników Mac OS i Linux

Udostępniona została platforma telewizji internetowej ipla dla użytkowników systemów operacyjnych Mac OS i Linux. Pierwsza wersja ipla lite (beta) zawiera najważniejsze moduły multimedialne umożliwiając odbiór transmisji na żywo oraz dostęp do biblioteki plików VOD. Kolejne wersje ipla lite wzbogacane będą o funkcje społecznościowe znane z podstawowej wersji aplikacji. Więcej informacji oraz aplikacja ipla lite dostępna jest na stronie www.lite.ipla.pl.

Przewiń do góry