Jobexpress.pl

Jobexpress.pl dla studentów

Ogólnopolski portal pracy Jobexpress.pl otworzył sekcję z ogłoszeniami przeznaczonymi dla studentów. Na stronie www.jobexpress.pl/student można już dziś znaleźć ponad 500 ofert pracy.

Internauci na tropie pracy

Portal pracy Jobexpress.pl przygotował raport na temat internautów poszukujących pracy. W związku ze wzrostem zainteresowania poszukiwaniem zatrudnienia za pośrednictwem Internetu (co wiąże się m.in. z poszerzeniem grupy osób posiadających dostęp do sieci), portale publikujące ogłoszenia o pracę notują zwiększony napływ użytkowników.

Internet w procesie rekrutacji

Sieć stała się międzynarodowym miejscem spotkań i areną wymiany myśli, poszerzając możliwości działania we wszystkich dziedzinach życia. Dzięki jej funkcjonalnościom można zawierać nowe znajomości, kupować, uczyć się, prowadzić interesy, a także szukać pracy. Z badań przeprowadzonych przez portal Jobexpress.pl wynika, że co piąty internauta poszukuje w sieci ofert zatrudnienia.

Nowe funkcjonalności w Jobexpress.pl

Jobexpress.pl, portal pośrednictwa pracy, wprowadził do swojego interfejsu nowe narzędzia. Najważniejsza wprowadzona ostatnio funkcjonalność to możliwość wygenerowania CV kandydata w pliku PDF i używania go poza serwisem, tak jak tradycyjnego dokumentu CV.

Bezpłatny kurs angielskiego od Jobexpress.pl

Każdy, kto w okresie od 30 marca do 14 kwietnia 2009 roku zarejestruje się i umieści swoje CV na portalu pracy Jobexpress.pl, bezpłatnie otrzyma miesięczny kurs języka angielskiego.

Jobexpress.pl – nowy portal pracy

Ruszył nowy portal skierowany do pracowników i pracodawców. Każdy może umieścić swoje CV lub – całkowicie bezpłatnie – dodać ofertę pracy. Obecnie serwis ma w swojej bazie ponad 1 500 ofert pracy od 275 pracodawców.

Scroll to Top