Marketplace

benchmark.pl sprzedaje elektronikę

Baza sprzętu elektronicznego, akcesoriów i gier, rzeczowe opisy oraz recenzje, wraz z bezpośrednim dostępem do oferty sprawdzonych sklepów internetowych mają pomagać użytkownikom benchmark.pl Marketplace w podejmowaniu decyzji zakupowych.

Koniec Microsoft Mobile Marketplace

Firma Microsoft oficjalnie potwierdziła, że już 9 maja bieżącego roku zamknie usługę Marketplace dla systemu Windows Mobile. Systemu, który był ważnym krokiem w rozwoju rynku mobilnego, ale nie zyskał większej popularności wśród użytkowników.

Listonic na Windows Phone 7 (wideo)

Listonic, czyli mobilna lista zakupów, to jedna z pierwszych polskich aplikacji dostępna na najnowszy system mobilny od Microsoftu – Windows Phone 7.

XING w promocji dla polskich użytkowników

XING, operator międzynarodowej internetowej sieci biznesowej, poinformował o wprowadzeniu promocyjnej oferty dla dotychczasowych i nowych użytkowników. Każdy zarejestrowany użytkownik, który zaprosi do rejestracji na platformie XING (www.xing.com) nowego uczestnika sieci z Polski, uzyska możliwość skorzystania bezpłatnie przez miesiąc z pakietu Premium. Pakiet Premium to karta dostępu do dodatkowych funkcji XING, m.in. portalu pracy „Marketplace” oraz …

XING w promocji dla polskich użytkowników więcej »

Przewiń do góry