Megapanel PBI/Gemius

Podsumowanie tygodnia

W mijającym tygodniu przede wszystkim branża IT i statystyki polskiego internetu. Co jeszcze działo się na rynku e-biznes? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Wyniki Megapanel PBI/Gemius za październik 2012

Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. (PBI) i firma badawcza Gemius SA, współpracujące w zakresie realizacji badania „Megapanel PBI/Gemius” – standardu pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce, opublikowały wyniki za październik 2012.

Wyniki Megapanel PBI/Gemius za sierpień 2012

Spółka Polskie Badania Internetu (PBI) i firma badawcza Gemius, współpracujące w zakresie realizacji badania „Megapanel PBI/Gemius” – standardu pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce, opublikowały wyniki za sierpień 2012.

Wyniki Megapanel PBI/Gemius za maj 2012

Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. (PBI) i firma badawcza Gemius SA, współpracujące w zakresie realizacji badania „Megapanel PBI/Gemius” – standardu pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce, opublikowały wyniki za maj 2012.

Wyniki Megapanel PBI/Gemius – styczeń 2012

Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. (PBI) i firma badawcza Gemius SA, współpracujące w zakresie realizacji badania „Megapanel PBI/Gemius” – standardu pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce, opublikowały wyniki za styczeń 2012.

Wyniki Megapanel PBI/Gemius – styczeń 2012 2

Wyniki Megapanel za marzec 2011

Polskie Badania Internetu (PBI) i Gemius współpracujące przy badaniu „Megapanel PBI/Gemius” opublikowały wyniki za marzec 2011.

Przewiń do góry