Microsoft

Holo4Labs wyróżniony przez Microsoft

Spółka Holo4Labs należąca do Grupy Kapitałowej TenderHut została wyróżniony przez Microsoft w konkursie Global Partner of The Year tytułem Finalisty Roku w kategorii Mixed Reality. Polski Start-up zamierza zrewolucjonizować świat laboratoriów badawczych, poprzez wdrożenie mieszanej rzeczywistości, jako wsparcia zaawansowanych systemów klasy LIMS stosowanych w jednostkach badawczych.

Polski Azure Stack już działa

Microsoft Azure Stack w Beyond.pl jest odpowiedzią na pojawiające się pytania managerów branży IT o możliwość przetwarzania danych za pomocną globalnych, dobrze znanych narzędzi Microsoft, ale z lokalnym przetwarzaniem zasobów. Azure Stack to rozszerzenie chmury Azure dostępne z centrum danych regionalnego partnera.

Jakimi narzędziami komunikują się firmy?

Ostatnie lata to czas intensywnego rozwoju technologicznego i kolejnych pokoleń wchodzących na rynek pracy. Nowe warunki wymuszają zmiany w firmowej komunikacji. Czy można określić je mianem rewolucji, czy jedynie ewolucji dostępnych od lat narzędzi? Odpowiedzi na to udziela specjalny branżowy raport.

Google Maps zablokowane w Niemczech?

Niemiecki sąd poinformował firmę Google i należącą do niej spółkę Motorola Mobility, że skłania się do uznania ich winy w sprawie naruszenia patentów dotyczących map. Może to oznaczać, że usługa Google Maps zniknie z niemieckiego rynku.

20 tys. aplikacji w sklepie Windows 8

Sklep z aplikacjami w nowej odsłonie systemu Windows liczy już ponad 20 tys. pozycji. Oznacza to szybki i stabilny rozwój od chwili premiery „okienek”.

Scroll to Top