mojeauto.pl

Allegro sprzedało mojeauto.pl

Pod koniec października Grupa Allegro sprzedała serwis mojeauto.pl. Nabywcą zostało wydawnictwo Motor-Presse Polska. Kwoty transakcji nie ujawniono.

Serwis mojeauto.pl świętuje 10 urodziny

W maju mija dziesięć lat od debiutu serwisu mojeauto.pl w Internecie. Z tej okazji dla użytkowników portalu ogłoszony został specjalny konkurs z nagrodami.

Autowyszukiwarka w Wirtualnej Polsce

Kupując nowy samochód warto skorzystać z Autowyszukiwarki – interaktywnego narzędzia, dzięki któremu można sprawdzić i porównać dane o kilku tysiącach nowych, dostępnych na rynku aut. Pod adresem konfigurator.moto.wp.pl. internauta znajdzie katalog kilkudziesięciu marek – od Abartha do Volvo.

DEKRA 2009 w mojeauto.pl

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl po raz kolejny opublikowała na swoich stronach raport awaryjności DEKRA. Najnowsza edycja raportu powstała na podstawie badań technicznych ponad 15 milionów samochodów przeprowadzonych przez organizację DEKRA na terenie Niemiec.

Ford Focus Internetowym Samochodem Roku 2008

Już po raz piąty poznaliśmy rozstrzygnięcia plebiscytu na Internetowy Samochód Roku. Drugi raz w historii nagrodę zdobył Ford Focus, ciesząc się w minionym roku największym zainteresowaniem Internautów.

mojeauto.pl: dwa nowe serwisy drogowe

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl uruchomiła dwa nowe serwisy dedykowane kierowcom: zjedzwdrodze.pl i drogiwpolsce.pl Serwis www.zjedzwdrodze.pl to system z ocenami barów i restauracji przy polskich drogach. Gdzie dobrze i bezpiecznie zjeść w trasie? Każdy kto dużo podróżuje wie, jak ważne to informacje… Każdy z internatów – kierowców może zamieszczać własne oceny. Wszyscy właściciele barów i restauracji …

mojeauto.pl: dwa nowe serwisy drogowe więcej »

Przewiń do góry