Autowyszukiwarka w Wirtualnej Polsce

Opublikowano: 10 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Kupując nowy samochód warto skorzystać z Autowyszukiwarki – interaktywnego narzędzia, dzięki któremu można sprawdzić i porównać dane o kilku tysiącach nowych, dostępnych na rynku aut. Pod adresem konfigurator.moto.wp.pl. internauta znajdzie katalog kilkudziesięciu marek – od Abartha do Volvo.

Tomasz UchańskiAutowyszukiwarka w Wirtualnej Polsce

AdRenaline – nowa tematyczna sieć reklamowa

Opublikowano: 14 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Z początkiem października 2009 roku rozpoczęła swoją działalność nowa sieć reklamowa AdRenaline, specjalizująca się w mediach interaktywnych skierowanych do mężczyzn.

Tomasz UchańskiAdRenaline – nowa tematyczna sieć reklamowa

DEKRA 2009 w mojeauto.pl

Opublikowano: 13 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl po raz kolejny opublikowała na swoich stronach raport awaryjności DEKRA. Najnowsza edycja raportu powstała na podstawie badań technicznych ponad 15 milionów samochodów przeprowadzonych przez organizację DEKRA na terenie Niemiec.

Hanna LaskowskaDEKRA 2009 w mojeauto.pl

mojeauto.pl: dwa nowe serwisy drogowe

Opublikowano: 19 grudnia 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl uruchomiła dwa nowe serwisy dedykowane kierowcom: zjedzwdrodze.pl i drogiwpolsce.pl Serwis www.zjedzwdrodze.pl to system z ocenami barów i restauracji przy polskich drogach. Gdzie dobrze i bezpiecznie zjeść w trasie? Każdy kto dużo podróżuje wie, jak ważne to informacje… Każdy z internatów – kierowców może zamieszczać własne oceny. Wszyscy właściciele barów i restauracji przy drogach mają możliwość zapraszania …

Hanna Laskowskamojeauto.pl: dwa nowe serwisy drogowe