monsterpolska.pl

Monster i Interia łączą siły

Wszystkie oferty pracy oraz artykuły eksperckie z serwisu kariery monsterpolska.pl publikowane są teraz w portalu internetowym INTERIA.PL. Dzięki nawiązanej współpracy, użytkownicy serwisu praca.interia.pl uzyskali dostęp do tysięcy ofert z Polski oraz ponad 60-ciu międzynarodowych serwisów Monstera.

Monster ma już milion użytkowników

Jak podaje monsterpolska.pl w marcu liczba unikalnych użytkowników tego międzynarodowego serwisu przekroczyła milion, osiągając pułap 1 001 387 odwiedzających oraz 1 407 145 wizyt na stronie miesięcznie.

Nowy Dyrektor Sprzedaży monsterpolska.pl

Craig Bromfield objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży w monsterpolska.pl. Do jego zadań będzie należało umacnianie pozycji serwisu na polskim rynku oraz realizacja przyjętej przez spółkę strategii sprzedaży.

monsterpolska.pl sięga po milion

Minął rok, od kiedy międzynarodowy serwis kariery i rekrutacji internetowej Monster zaprezentował nową wersję serwisu monsterpolska.pl, z innowacyjnymi narzędziami do zarządzania karierą oraz rekrutacją. Po roku działalności serwis ugruntował swoją pozycję na polskim rynku rekrutacji internetowej, uzyskując 1 mln. wizyt na stronie, jak również ponad 100 tys. kandydatów i 20 tys. ofert pracy.

Powiedz to prosto w oczy

Serwis kariery monsterpolska.pl prezentuje tajneprzezpoufne.pl – stronę internetową, za pomocą której można wysłać anonimowego maila do szefa lub współpracownika.

Scroll to Top