Morizon.pl

Ringier Axel Springer Media AG kupuje Gratka.pl

Spółka Ringier Axel Springer Media AG nabyła od HKM GmbH, właściciela Polska Press Grupy 100 proc. udziałów w serwisie Gratka.pl, jednym z największych i najbardziej popularnych serwisów ogłoszeń w Polsce. Jednocześnie Ringier Axel Springer Media AG ogłosiła publiczne wezwanie do zapisów na sprzedaż akcji MZN Property S.A. – właściciela Morizon.pl, jednego z największych w Polsce serwisów …

Ringier Axel Springer Media AG kupuje Gratka.pl więcej »

Szczeciński FinPack w Grupie Morizon

Firma FinPack łącząca usługi finansowe z technologią, z końcem kwietnia została częścią Grupy Morizon. Dzięki połączeniu, Morizon staje się kanałem dystrybucji usług finansowych, natomiast FinPack zyskuje dostęp do bazy blisko 4000 pośredników nieruchomości i deweloperów oraz kilkuset tysięcy klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości.

Morizon zapowiada przejęcie Nportal.pl

Morizon.pl podpisał przedwstępną umowę przejęcia Nportal.pl – serwisu z ogłoszeniami z branży nieruchomości. Wartość transakcji wynosi 2,8 mln zł. Akwizycja finansowana będzie z emisji nowych akcji spółki Morizon.

Mobilny Morizon.pl już w AppStore

Właśnie pojawiła się wersja aplikacji Morizon na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja na system Apple pojawiła się blisko rok po premierze na telefonach z systemem Android.

Mobilny Morizon.pl już w AppStore 1

Morizon dziesięciokrotnie zwiększa sprzedaż

W drugim kwartale 2011 roku przychody netto ze sprzedaży usług Morizona wyniosły 488 515,71 PLN i wzrosły w stosunku do porównywanego kwartału 2010 roku aż dziesięciokrotnie. W stosunku do pierwszego kwartału 2011 wzrosły o 38 %. Dzięki tym wynikom Spółka wykazała 35 007 zł zysku na poziomie netto.

Morizon.pl na NewConnect

Morizon.pl rozpoczął cykl spotkań z inwestorami prywatnymi i instytucjonalnymi w ramach procesu oferty prywatnej na rynku NewConnect. W ramach oferty prywatnej spółka zamierza pozyskać do 5 mln zł na dalszy intensywny rozwój.

Przewiń do góry