Ringier Axel Springer Media AG kupuje Gratka.pl

Opublikowano: 26 lutego 2020. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Spółka Ringier Axel Springer Media AG nabyła od HKM GmbH, właściciela Polska Press Grupy 100 proc. udziałów w serwisie Gratka.pl, jednym z największych i najbardziej popularnych serwisów ogłoszeń w Polsce. Jednocześnie Ringier Axel Springer Media AG ogłosiła publiczne wezwanie do zapisów na sprzedaż akcji MZN Property S.A. – właściciela Morizon.pl, jednego z największych w Polsce serwisów ogłoszeń dotyczących nieruchomości oraz Lendi.pl …

Sylwester KozakRingier Axel Springer Media AG kupuje Gratka.pl

Szczeciński FinPack w Grupie Morizon

Opublikowano: 4 maja 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma FinPack łącząca usługi finansowe z technologią, z końcem kwietnia została częścią Grupy Morizon. Dzięki połączeniu, Morizon staje się kanałem dystrybucji usług finansowych, natomiast FinPack zyskuje dostęp do bazy blisko 4000 pośredników nieruchomości i deweloperów oraz kilkuset tysięcy klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości.

Dawid ZarazińskiSzczeciński FinPack w Grupie Morizon

Morizon zapowiada przejęcie Nportal.pl

Opublikowano: 21 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Morizon.pl podpisał przedwstępną umowę przejęcia Nportal.pl – serwisu z ogłoszeniami z branży nieruchomości. Wartość transakcji wynosi 2,8 mln zł. Akwizycja finansowana będzie z emisji nowych akcji spółki Morizon.

Sylwester KozakMorizon zapowiada przejęcie Nportal.pl

Morizon rozpoczyna współpracę z o2: najDom.pl nowym partnerem wyszukiwarki

Opublikowano: 28 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl nawiązała współpracę z serwisem najDom.pl należącym do grupy o2. Na mocy zawartej umowy, oferty zamieszczane przez biura nieruchomości, deweloperów i osoby prywatne w morizon.pl, będą publikowane również w portalu najDom.pl.

Dawid ZarazińskiMorizon rozpoczyna współpracę z o2: najDom.pl nowym partnerem wyszukiwarki

Mobilny Morizon.pl już w AppStore

Opublikowano: 6 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Właśnie pojawiła się wersja aplikacji Morizon na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja na system Apple pojawiła się blisko rok po premierze na telefonach z systemem Android.

Sylwester KozakMobilny Morizon.pl już w AppStore

Morizon dziesięciokrotnie zwiększa sprzedaż

Opublikowano: 4 sierpnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W drugim kwartale 2011 roku przychody netto ze sprzedaży usług Morizona wyniosły 488 515,71 PLN i wzrosły w stosunku do porównywanego kwartału 2010 roku aż dziesięciokrotnie. W stosunku do pierwszego kwartału 2011 wzrosły o 38 %. Dzięki tym wynikom Spółka wykazała 35 007 zł zysku na poziomie netto.

Sylwester KozakMorizon dziesięciokrotnie zwiększa sprzedaż