moto.wp.pl

Autowyszukiwarka w Wirtualnej Polsce

Kupując nowy samochód warto skorzystać z Autowyszukiwarki – interaktywnego narzędzia, dzięki któremu można sprawdzić i porównać dane o kilku tysiącach nowych, dostępnych na rynku aut. Pod adresem konfigurator.moto.wp.pl. internauta znajdzie katalog kilkudziesięciu marek – od Abartha do Volvo.

Adkontekst wprowadza reklamy w formacie flash

Sieć reklamowa Adkontekst wprowadza do swojej oferty kolejną formę reklamy – Adkontekst Flash w reklamach intekstowych. Jest to już kolejny rodzaj reklamy dostępny w ramach Intertext.

Specjalny serwis Rage-Race na moto.wp.pl

Portal Wirtualna Polska na stronie moto.wp.pl uruchomił specjalny serwis dedykowany dla Rage-Race – trzeciej edycji imprezy motoryzacyjno-lifestyle’owej dla miłośników aut i pięknych kobiet. Serwis specjalny Rage-Race w moto.wp.pl to kolejny etap rozwoju działu motoryzacyjnego Wirtualnej Polski i zapowiedź następnych modyfikacji strony.

Nowy serwis Moto Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska przebudowała serwis motoryzacyjny. Witryna moto.wp.pl ma od teraz nowoczesny layout, przejrzystą nawigację i rozbudowane sekcje tematyczne. Wkrótce wzbogaci się o obszerną sekcję społecznościową, redagowaną przez internautów, którzy będą mogli dodawać do witryny autorskie teksty, zdjęcia i filmy.

Scroll to Top