Newsweek

Divante wdrożyło nowy e-sklep Newsweeka

Divante z Grupy OEX zrealizowało trzeci projekt e-commerce dla wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska. Serwis dostępny pod adresem sklep.newsweek.pl ma zgodny ze stylistyką Newsweeka design oraz został wzbogacony o funkcjonalności wspierające sprzedaż.

Axel Springer Polska rozszerza ofertę e-wydań

Axel Springer Polska od poniedziałku 9 listopada rozszerza formułę e-wydań na wszystkie tytuły ze swojego portfolio. Gazety i magazyny wydawcy będą dostępne w wersji elektronicznej poprzez e-kiosk.pl.

Newsweek zdobywcą Złotej Chimery 2009

Tygodnik Newsweek Polska otrzymał Złotą Chimerę w siódmej edycji Konkursu Projektowania Prasowego Chimera 2009 w kategorii Infografika. Nagroda została przyznana tygodnikowi za całokształt twórczości w minionym roku.

Inteligo – przyjazny bank internetowy

Inteligo już po raz trzeci, zostało wyróżnione w corocznym rankingu banków Newsweeka i otrzymało tytuł wicelidera w kategorii najlepszych kont internetowych. W tegorocznym rankingu „Przyjazny bank Newsweeka” Inteligo zostało wysoko ocenione za dostępność operacji i jakość obsługi.

Axel Springer: dzienniki i magazyny w pakietach reklamowych

Od 15 września biuro reklamy Axel Springer Polska wprowadza do swojej oferty pakiety reklamowe łączące gazety codzienne i magazyny. Wydawca proponuje klientom PressPower News, Press Power Men i Giga PressPower, które intensyfikują zasięg i obniżają koszty kampanii.

Scroll to Top