Nikodem Krajewski

PromoRing wprowadza ePOS – wywiad z Nikodemem Krajewskim

ePOS, nowa propozycja dla sklepów internetowych przygotowana przez zespół Grupy Divante, w skład której wchodzi PromoRing (o którym pisaliśmy między innymi w tym miejscu), ma być usługą pozwalającą efektywne reklamowanie produktów. O nowym projekcie, pierwszych kampaniach i dotychczasowych wynikach rozmawiamy z Nikodemem Krajewskim, koordynatorem projektu PromoRing.

PromoRing wprowadza ePOS – wywiad z Nikodemem Krajewskim więcej »

PromoRing w ofercie IAI-SHOP.pl, GoShop.pl oraz Aptus.pl

Program partnerski PromoRing powiększa zasięg dzięki współpracy z liczącymi się na rynku producentami sklepów internetowych. Od kilku dni z systemu mogą korzystać klienci IAI-SHOP.pl, GoShop.pl oraz Aptus.pl. Otrzymają oni 3 miesiące wyróżnienia w toolbarze PromoRing za darmo. Twórcy rozwiązania wierzą, że współpraca z producentami oprogramowania pomoże dotrzeć do sklepów, które nie miały jeszcze okazji wypróbować efektywności PromoRing.

PromoRing w ofercie IAI-SHOP.pl, GoShop.pl oraz Aptus.pl więcej »

Nieklamie.pl – zbiera informacje o celebrytach

Powstał serwis zbierający plotki i informacje na temat celebrytów z różnych źródeł. Nieklamie.pl pozwala użytkownikom w wygodnym, tabloidowym stylu śledzić losy znanych osobistości. Serwis czerpie newsy z większości dostępnych na rynku źródeł informacji dzięki czemu w każdej godzinie na jego łamach emitowane są dziesiątki nowych wiadomości. Czytelnik jest docelowo przenoszony na strony skąd pochodzą informacje.

Nieklamie.pl – zbiera informacje o celebrytach więcej »

Scroll to Top