Novem

Program prowizyjny od Novem

Novem wprowadza do oferty dedykowany program prowizyjny. Jego uczestnicy mają możliwość zarobienia pieniędzy na polecaniu produktów i usług w rozmowie ze znajomymi, za pośrednictwem e-maila, komunikatorów internetowych, profilu na Facebooku, czy na swojej stronie WWW.

Umów się z Novem na kawę

6 września ruszyła kampania wizerunkowa firmy Novem. Pod hasłem „Umów się z Novem na kawę” firma zachęca do zapoznania się z ofertą oraz prezentuje korzyści wynikające z reklamy efektywnościowej. Działania są prowadzone w internecie.

Nowy panel dla wydawców Novem

Od 6 lipca wydawcy należący do sieci afiliacyjnej Novem mogą korzystać z nowego, rozbudowanego panelu do analizy efektów kampanii reklamowych realizowanych w ich witrynach internetowych. Panel umożliwiający generowanie wykresów został rozszerzony o nowe informacje i funkcjonalności.

Novem uruchamia sieć reklamy mobilnej

Firma Novem, specjalizująca się w marketingu afiliacyjnym, wchodzi na rynek reklamy mobilnej. W tym celu powołano nową spółkę Mobilvi, która będzie realizować kampanie reklamowe w telefonach komórkowych.

E-pasaż – bezproblemowy sklep internetowy od Novem

Novem udostępnia swoim wydawcom kolejne narzędzie. E-pasaż umożliwia budowanie w dowolnym serwisie wirtualnego sklepu tematycznego, w którym właściciel strony internetowej może prezentować produkty z różnych miejsc w sieci.

Reklama płatna za efekt w telefonach komórkowych

Novem realizuje pierwszą kampanię reklamową w telefonach komórkowych. Program partnerski, promujący ubezpieczenia komunikacyjne AVIVA, jest realizowany w urządzeniach mobilnych i rozliczany w modelu płatności tylko za efekt.

Przewiń do góry