PayU

Arena.pl rozszerza współpracę z PayU

Arena.pl rozszerza współpracę z PayU, globalnym dostawcą usług finansowych. Na mocy podpisanej umowy kupujący na platformie uzyskają dostęp do kredytów w modelu 0%. To kolejny element wdrażanej konsekwentnie nowej strategii rozwoju spółki. Jeszcze w tym roku Arena.pl S.A. planuje złożyć wniosek o przeniesienie akcji spółki na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych. Dotychczasowa współpraca pomiędzy Arena.pl …

Arena.pl rozszerza współpracę z PayU więcej »

PayU i PIXERS rozpoczynają międzynarodową współpracę

Sprzedaż transgraniczna (z ang. cross-border) to jeden z najważniejszych trendów w e-handlu w 2018 r. Oznacza to dla polskich sklepów internetowych szansę rozwoju biznesu na nowych rynkach. Jedną z firm, która zamierza podbić serca kolejnych konsumentów jest PIXERS.

Arena.pl udostępnia płatności PayU

Operator platformy arena.pl podpisał umowę z PayU – dostawcą płatności online. Dzięki podjętej współpracy, kupujący i sprzedający za pośrednictwem serwisu zyskają dostęp do szeregu nowych usług. Przedstawiciele obu firm podkreślają znaczenie tej kooperacji dla swoich biznesów.

E-handel bez granic: Polacy zakupy transgraniczne

Zachowania zakupowe Polaków potwierdzają, że granice w e-handlu coraz bardziej się zacierają. Ponad połowa kupujących online ufa zagranicznym sprzedawcom w takim samym stopniu, jak krajowym – wynika z badania wykonanego na zlecenie PayU. Najpopularniejszym kierunkiem e-zakupów transgranicznych są Chiny. Polscy internauci kupują za granicą ubrania, elektronikę i biżuterię.

PayU wprowadza usługę PayU Płacę później

PayU wprowadza nowy sposób finansowania zakupów internetowych, polegający na odroczeniu płatności do 30 dni. Usługa PayU Płacę później jest obecnie dostępna w ramach programu pilotażowego w kilkunastu popularnych sklepach internetowych.

PayU inwestuje 110 milionów euro w kolejny FinTech

110 mln euro od PayU otrzyma grupa technologiczna Kreditech. Firmy nawiązują tym samym strategiczne partnerstwo i rozpoczynają globalną współpracę, aby zwiększyć dostęp do usług kredytowych na rynkach wschodzących z najszybszym wzrostem gospodarczym.

Przewiń do góry