PF.pl

Polska niezwykła w www.pf.pl

Co w trawie piszczy? Gdzie strumyk płynie z wolna? Co warto zwiedzić? Odpowiedź na wszystkie pytania związane z atrakcjami turystycznymi w Polsce można znaleźć na mapie www.pf.pl. Niezwykła mapa zawiera informacje o 15 000 atrakcjach turystycznych w kraju.

Planero.pl – zaplanujesz czas wolny

Pomaga w organizacji wolnego czasu, pozwala znaleźć aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, koncertach oraz innych możliwościach spędzania czasu. Pomaga zaplanować i organizować czas wolny w zależności od tego, jak chcemy odpocząć, jakie miejsca i wydarzenia nas interesują, w jakim mieście chcemy się zabawić – to tylko niektóre z zalet nowego serwisu Planero.pl.

Nowa odsłona i plany pf.pl

Firma Eniro Polska uruchomiła nową wersję swojego głównego serwisu pf.pl. Odświeżenie strony to jeden w wielu kroków w procesie transformacji, w której uczestniczy firma. Nowoczesny layout, nowy algorytm wyszukiwania, a także szybsze, funkcjonalne mapy – to wybrane funkcjonalności, które czekają na użytkowników strony.

Wyszukiwarka www.pf.pl zdobyła Medal Europejski

Wyszukiwarka www.pf.pl została wyróżniona Medalem Europejskim. Organizatorem konkursu Medal Europejski dla Usług jest Business Centre Club. Nagroda przyznawana jest przez najważniejszą instytucję państwową ds. Unii Europejskiej – Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Nowa funkcja w www.pf.pl

Zbliża się wiosna, rozpoczyna się czas urlopów i wyjazdów. Niestety, zwłaszcza dla kierowców, jest to okres robót drogowych i innych utrudnień. Planując wyjazd na zasłużony urlop lub dłuższy weekend, chcemy jak najszybciej dotrzeć do celu, dlatego zależy nam na dokładnej informacji, gdzie są one prowadzone. Nowa funkcja na mapa.pf.pl pozwala Internautom na sprawdzenie, gdzie na drogach krajowych muszą się liczyć z utrudnieniami.

Zumi.pl liderem w województwie mazowieckim

Według najnowszych oficjalnych wyników badania Megapanel/PBI Gemius, lokalizator internetowy Zumi.pl jest liderem w województwie mazowieckim wśród serwisów udostępniających dane o firmach. Od początku roku Zumi, zarówno w województwie mazowieckim jak i w całym kraju, niemal podwoił swój zasięg. W lipcowej fali badania Zumi.pl zwycięża w województwie mazowieckim zarówno pod względem liczby użytkowników, odsłon jakie wykonali …

Zumi.pl liderem w województwie mazowieckim więcej »

Eniro Polska rozszerza współpracę z Google

Eniro Polska, właściciel wyszukiwarki „yellow pages” pf.pl, podpisała umowę partnerską z Google. Inicjatywa rozpoczęcia rozszerzenia współpracy pomiędzy firmami pojawiła się w związku z uruchomieniem polskiego odpowiednika map Google. W ramach umowy dane o firmach i usługach z bazy danych Panorama Firm (ponad 1,3 mln rekordów) wprowadzono do serwisu mapowego Google i zintegrowano je z wynikami …

Eniro Polska rozszerza współpracę z Google więcej »

Przewiń do góry