Poprostu.net

Dobry dzień w Dobrotece (inf. pras.)

Dobre rabaty, dobra atmosfera i dobra kawa czekają na klientów Dobroteki, podczas odbywających się właśnie Targów Meblowych w Dobrodzieniu.

Dobry dzień w Dobrotece (inf. pras.) 1

Podsumowanie tygodnia

Microsoft z nowym logo oraz rekordowo drogie wzmianki o Euro 2012. Co jeszcze zdarzyło się w mijającym tygodniu na rynku e-biznesu? Zapraszamy do cotygodniowego podsumowania.

PoProstu.Net promuje Storino.pl

Agencja mediów społecznościowych PoProstu.Net rozwija współpracę ze Storino.pl – polską aplikacją opartą na technologii Cloud Computing.

PoProstu.Net promuje Storino.pl 3

PoProstu.Net dla Riccardo

Do klientów PoProstu.Net – agencji mediów społecznościowych, dołączyła Firma Riccardo oferująca markowe obuwie, odzież i dodatki.

PoProstu.Net dla Riccardo 4

Komunikator Net transakcyjny

AMP Media zaprezentowała nową wersję komunikatora internetowego Net. Główne zmiany to dodanie sklepu (netZakupy). Obecnie w komunikatorze możemy kupować m.in. usługi turystyczne. Partnerem jest polski Tour-operator BP Gryf. Jest to pierwsze tego typu wdrożenie w Polsce. Jak powiedział Piotr Kluczewski, dyrektor marketingu w AMP Media: “Wprowadzenie możliwości dokonywania transakcji za pomocą messengera to pionierskie rozwiązanie …

Komunikator Net transakcyjny więcej »

Przewiń do góry