promo

Wonga.com chce zmienić polski rynek finansów konsumenckich

Działający w branży digital finance serwis Wonga.com, oficjalnie uruchamia swoją polską wersję. Ma to być alternatywa zarówno dla kart kredytowych, jak i tradycyjnych pożyczek krótkoterminowych. Firma chce zmienić rynek finansów konsumenckich w Polsce.

Codipay – nowy system płatności mobilnych

Dziś miał premierę system płatności mobilnych Codipay. Czym chce się wyróżnić? Codipay nie jest kolejnym wirtualnym portfelem, który musimy doładowywać. Dzięki zastosowaniu rozwiązania MasterCard Mobile środki będą pobierane bezpośrednio z powiązanej z rachunkiem bankowym karty.

Google Maps zablokowane w Niemczech?

Niemiecki sąd poinformował firmę Google i należącą do niej spółkę Motorola Mobility, że skłania się do uznania ich winy w sprawie naruszenia patentów dotyczących map. Może to oznaczać, że usługa Google Maps zniknie z niemieckiego rynku.

„Giercownia Leona” pobrana 10 tys. razy

„Giercownia Leona”, zestaw gier dla dzieci przygotowany przez STETTINER ID&STORY wykorzystujący elementy Augmented Reality dla firmy Hortex, została pobrana na smartfony blisko 10 tys. razy.

e-Commerce Polska prezentuje Dekalog Bezpiecznych Zakupów Online

Dekalog Bezpiecznych Zakupów Online e-Commerce Polska to zbiór zaleceń, który powstał z myślą o konsumentach planujących zakupy w internecie. Dla tych, którzy już kupują w sieci, jest on przypomnieniem na co należy zwracać uwagę korzystając z oferty sklepów internetowych i platform transakcyjnych. Dekalog powstał w ramach akcji społecznej – Dzień Bezpiecznego Internetu, której partnerem jest e-Izba.

e-Commerce Polska prezentuje Dekalog Bezpiecznych Zakupów Online 1
Scroll to Top