Robert Rybski

Pół miliona sprzedanych e-booków w Polsce – Virtualo podsumuje rok

Virtualo w podsumowaniu 2013 roku jako kluczowe elementy, które kształtowały rynek, wskazuje na pojawienie się nowych usług, debiut nowych podmiotów i agresywną walkę podmiotów. Wielkość rynku spółka szacuje na 22 mln zł, sama spółka odnotowała dwukrotny wzrost sprzedaży.

Jacek Dukaj w formacie EPUB i MOBI na virtualo.pl

Od wczoraj księgarnia z ebookami virtualo.pl wzbogaciła się o książki Jacka Dukaja. Ponad cztery i pół tysiąca stron maszynopisu zostało praktycznie złożonych od nowa, aby możliwie najlepiej odwzorować wersję drukowaną.

Jacek Dukaj w formacie EPUB i MOBI na virtualo.pl 1

Gandalf będzie sprzedawał e-booki z Virtualo

29 listopada e-księgarnia Gandalf oficjalnie rozpoczęła sprzedaż e-booków w formacie ePUB na e-czytniki. W Gandalfie można kupić e-booki w formacie ePUB oraz w formacie PDF na komputery stacjonarne.

Virtualo: rozwój sieci dystrybucji e-booków

Do Virtualo dołączają Wydawnictwa: Prószyński i SKA, Literackie, Fabryka Słów, Insignis oraz Fox Publishing, a także Partnerzy sieci dystrybucji Empik.com, Amazonka.pl oraz portal dla miłośników książek NaKanapie.pl .

Więcej eBooków w formacie EPUB w Virtualo

Od 1. września 2010 w ofercie Virtualo.pl pojawi się 2 600 ebooków w formacie EPUB. Znajdą się tam m.in. lektury szkolne, klasyka literatury szkolnej, polskiej, europejskiej i amerykańskiej. Jak się dowiedzieliśmy od Małgorzaty Błaszczyk z Virtualo.pl, książki nie pochodzą z najpopularniejszego zbioru darmowych ebooków – projektu Gutenberg – tylko są „pozyskane z innych źródeł”.

Scroll to Top