SklepyFirmowe.pl

20 tys. zł nagrody dla najlepszego sklepu internetowego

Pula nagród w trwającym od lutego konkursie organizowanym przez SklepyFirmowe.pl wzrosła do 20 tys. zł. Do partnerów konkursu na Najlepszy Sklep Internetowy dołączył PayPal powiększając główną nagrodę o dodatkowe 5 000 zł.

Nokaut.pl zarobił 134% więcej niż przed rokiem

Internetowa porównywarka cen publikuje wyniki finansowe za 2009 rok. Mimo wszechobecnego kryzysu, Nokaut.pl poprawił swoje wyniki pod każdym względem. Przychody spółki zwiększyły się o 41%, jednocześnie zysk netto wzrósł o 134% w porównaniu do roku 2008 i osiągnął poziom 0,95 mln zł.

Nowi udziałowcy grupy Nokaut

23 lutego 34,26% udziałów w Nokaut.pl kupił zarządzany przez Investors TFI fundusz aktywów niepublicznych. Sprzedającym jest fundusz Venture Capital zarządzany przez BMP AG, który finansował rozwój Nokaut.pl od jego początków w 2006 roku. Wycena transakcyjna Spółki wyniosła około 15,8 mln zł.

Konkurs: załóż sklep internetowy i wygraj 15.000 zł!

SklepyFirmowe.pl wraz z Nokaut.pl i TradeMaker.pl organizują konkurs dla osób, które chcą rozpocząć sprzedaż przez Internet. Zakładając sklep internetowy na platformie SklepyFirmowe.pl, a następnie efektywnie go rozwijając, można otrzymać nagrody, które pomogą w dalszym prowadzeniu własnego biznesu.

Nokaut.pl kupił SklepyFirmowe.pl

Nokaut.pl nabył od bmp Media Investors pakiet 70% udziałów w Spółce SklepyFirmowe.pl. Inwestycja ta poszerza ofertę grupy Nokaut.pl i jest pierwszym krokiem w procesie budowania znaczącej grupy kapitałowej na polskim rynku internetowym.

Przewiń do góry