Startup Weekend

Wyniki Startup Weekend Trójmiasto

Startup Weekend Trójmiasto już za nami. Wystąpiło 9 zespołów z bardzo różnymi projektami – od aplikacji do “teleportacji” do domu przez projektowanie kuchni do systemu zarządzania gwarancjami.

Startup Weekend Trójmiasto – przedstawienie zespołów

Odbywający się w dniach 27-29 kwietnia Gdyni Startup Weekend Trójmiasto to znakomita szansa na przestawienie swoich pomysłów zarówno mentorom jak i inwestorom. Czy w czasie weekendu mają szanse powstać startupy, o których będzie głośno? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie przedstawienie projektów.

Startup Weekend Trójmiasto – przedstawienie zespołów 1

Zapraszamy na Startup Weekend w Trójmieście!

W dniach 27-29 kwietnia br. odbędzie się pierwsze trójmiejskie wydanie Startup Weekend, znanej na całym świecie imprezy, w trakcie której powstają innowacyjne pomysły internetowe.

ScatchApp wygrywa Startup Weekend w Szczecinie

Niedawno zakończył się pierwszy polsko-niemiecki Startup Weekend w Szczecinie. Podczas 54h warsztatów powstało 10 nowych projektów internetowych i mobilnych. Potrójnym zwycięzcą imprezy jest startup ScatchApp, który wygrał w głosowaniu jury, mentorów oraz publiczności.

Startup Weekend – sposób na zaistnienie w e-commerce

Już na początku października po raz drugi w Polsce odbędzie Startup Weekend. Głównym zadaniem uczestników wydarzenia jest stworzenie w ciągu 54 godzin innowacyjnego prototypu narzędzia, usługi, serwisu przeznaczonego do wykorzystania w Internecie lub na telefonie komórkowym.

Przewiń do góry