TECH

Gazety codzienne na iPada

Od kilku miesięcy czasopisma znajdujące się w ofercie e-Kiosku można czytać m.in. na iPadzie. W ostatnich dniach e-Kiosk udostępnił w wersji dla iPada również dzienniki.

Myslovitz na smartphonie

Po blisko pięcioletniej przerwie Myslovitz wraca z nową płytą „Nieważne jak wysoko jesteśmy…”. Wydarzeniu towarzyszy premiera oficjalnej aplikacji mobilnej, w całości poświęconej rodzimemu zespołowi muzycznemu.

Początek końca ery bezpiecznych Maków?

Firma ESET zidentyfikowała kolejne po MacDefenderze fałszywe rozwiązania antywirusowe dla systemów Mac OS X. Złośliwe programy do złudzenia przypominają teraz oryginalne aplikacje dedykowane dla komputerów firmy Apple.

KlubAudiostereo.pl – miejsce spotkań audiofilów

Pod adresem www.klubaudiostereo.pl wystartował Klub magazynu Audiostereo. Klub jest miejscem spotkań polskich audiofilów. Członkowie zyskują dostęp do artykułów, felietonów i testów. Mogą także uczestniczyć w cyklicznych spotkaniach z innymi audiofilami oraz specjalistami z branży.

Nexus S – dzieło Samsung i Google już w Polsce

Na polskim rynku pojawił się smartfon, który będzie oferowany pod marką Google – Nexus S. Jest to efekt współpracy firmy Samsung, która dostarczyła platformę sprzętową, oraz Google ze swoim systemem operacyjnym Android 2.3.

Telewizja przez internet na orange.pl

Na portalu orange.pl ruszył serwis „web TV” z 9 kanałami telewizyjnymi. Znajdziemy tu najświeższe informacje, sport i rozrywkę – zawsze w zasięgu ręki, na ekranie komputera.

Przewiń do góry